تجلیل از حامیان انجمن حمایت از زندانیان جیرفت

به گزارش سایت جیرفت من: در جلسه ای که صبح پنجشنبه در سالن کنفرانس اداره زندان جیرفت و با حضور مسئولین قضایی شهرستان های جیرفت و عنبرآباد و تعدادی از مدیران کل جنوب استان و شهرستان جیرفت برگزار شد از مدیران و نهادهای حامی انجمن حمایت از زندانیان جیرفت تجلیل به عمل آمد.

حسین سلامی دادستان عمومی و انقلاب جیرفت با اشاره به رشد شاخص های عملکرد انجمن حمایت از زندان جیرفت گفت: قطعاً این رشد در این بازه زمانی کوتاه بدون هماهنگی و حمایت مسئولین و نهادهای مختلف امکان پذیر نبوده است.

سلامی رئیس هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان خاطرنشان کرد: رتبه انجمن جیرفت در استان نهم بود که اکنون با رشد بی سابقه به رتبه اول رسیده است.

مهدی رحیمی مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان جیرفت نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارش عملکرد سه ماهه پایانی سال ۹۹ گفت: از نیمه دی‌ماه تاکنون ۵۴ نفر از مددجویان زندان جیرفت با هزینه ی بیش از ۱۲ میلیارد ریال به آغوش جامعه و خانواده خود بازگشته اند که ۴۷ نفر از این تعداد را انجمن آزاد کرده است.

گفتنی است، در این جلسه از ابوذر داوریان رئیس دادگستری و ابراهیم سلیمانی دادستان عمومی و انقلاب عنبر آباد، دکتر حمزه احمدی مدیرکل منابع طبیعی و مهندس مسلم مروجی مدیر کل سازمان صنعت معدن و تجارت جنوب استان، مهندس حمید آذربیگ رئیس اداره آبیاری و مهندس سید عبدالرضا موسوی مدیر عامل کشت صنعت جیرفت با اهدای لوح تقدیر، تجلیل شد.

انتهای پیام۱۰۰۱*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده − یک =