🔰 حجت بر نیروهای انقلابی تمام شد

تحلیلی بر سخنان امروز رهبر انقلاب درباره انتخابات:

به گزارش سایت جیرفت من: سخنان امروز آقا به مناسبت سال نو را اگر ما گفته بودیم می‌گفتند فلان کاندیدا (که از اول هم اعلام حضور او در عرصه انتخابات را یک شوخی تلخ می‌دانستیم) تخریب نکنید؛ اونجایی که از برنامه داشتن برای حل مسائل کشور گفتند و اونجایی که از روبرو شدن با سیاستهای پیچیده دنیا و مسئله سیاست خارجی گفتند.

صحبت امروز آقا هم‌چنین اتمام کننده حجت بر آن پدرخوانده های اصولگرایی بود که هنوز امید به آمدن یکی از سران قوا داشتند؛ اونجایی که از عدالت‌خواه و ضد‌فساد بودن رئیس‌جمهور آینده گفتند..

اما نکته جالب صحبت آقا اونجایی بود که در بیان شاخصه‌‌های رئیس جمهور در خصوص «جوانگرایی» ، فقط از معتقد بودن به جوانان و اعتماد به آنان گفتند و دیگر از دولت جوان حزب‌اللهی یکبار نامی هم نیاوردند؛ ببینید چه کار کردند عده‌ای در این ماهها با این شعار که آقا حتی آن را بر زبان هم نیاوردند!

صحبت های امروز آقا حجت را تمام کرد بر تمام بچه های انقلابی و مدعیان ولایت‌‌مداری که از شعار و هیجان عبور کرده و اصل «برنامه محوری» را درباره کاندیداها ملاک قرار بدهند؛ به عدالت‌خواه و ضد‌فساد بودن آنان نگاه کنند، به عملکرد انقلابی و جهادی، به کفایت مدیریتی، به باورمند بودن به توانمندی‌های داخلی آنان توجه کنند و…

بقلم: نواب کمالی

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=5225

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + چهار =