امام جمعه رودبار جنوب گفت: یکی از مصداق های جهاد تبیین، تشریح دست آوردهای عظیم نظام مقدس اسلامی و پاسخگویی به شبهات است

به گزارش سایت جیرفت من: حجت الاسلام و المسلمین افشارمنش امام جمعه رودبار جنوب در خطبه‌های نمازجمعه، ضمن اشاره به حجم گسترده‌ی خسارات سیل اخیر، گفت: بایستی با حمایت مسئولین این خسارت ها جبران بشود و سیل بندها مستحکم شود تا دیگر شاهد خسارات نباشیم.

وی خاطرنشان کرد: سعودی ها و اماراتی ها با حمایت آمریکا با حملاتی خونبار، مردم یمن را به خاک و خون کشیدند و این نسل کشی نمی تواند مانع پیروزی مردم یمن بشود و به فضل الهی مردم یمن بر دشمن پیروز خواهند شد.

وی بیان داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با مداحان، دوباره بر جهاد تبیین تاکید کردند که نشان از اهمیت این موضوع دارد.

امام جمعه رودبار جنوب گفت: یکی از مصداق های جهاد تبیین، تشریح دست آوردهای عظیم نظام مقدس اسلامی و پاسخگویی به شبهات است.

وی تاکید کرد: اگر خانواده سالم باشد، جامعه نیز سالم می شود به همین خاطر دین اسلام تاکید خاصی بر معنویت، دینداری و آرامش خانواده دارد.

وی افزود: اعضای خانواده باید سلایق، ویژگی ها، تفاوت ها و اختلافات یکدیگر را بشناسند تا به بهترین نحو زندگی خود را مدیریت کنند.

حاج آقا افشارمنش اظهار داشت: ماه مبارک رجب را در پیش داریم که استغفار و روزه گرفتن در این ماه فضیلت بسیاری دارد.

وی افزود: اگر انقلابی بتواند به مرحله استمرار برسد دیگر تثبیت می شود که انقلاب اسلامی ما با رهبری الهی امامین انقلاب به مرحله تثبیت رسیده است.

وی تصریح کرد: مردم ما در مسائل کشور، نقش خود را به بهترین وجه ایفا کردند و پای این نظام و انقلاب اسلامی ایستاده اند.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=5959

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + ده =