امام جمعه شهر بلوک اسماعیلی، نیاز جامعه امروز را اتحاد و یکپارچگی دانستند.

به گزارش خبرنگار سایت جیرفت من؛ حجت الاسلام والمسلمین اصغر دهقان دولتی امام جمعه بلوک اسماعیلی در خطبه های نماز جمعه امروز هجدهم شهریورماه، ضمن دعوت همگی به رعایت تقوای الهی گفت: از همه‌ی ما با اعتقادات مسلمانی و شیعی اینطور انتظار می‌رود که نسبت به یکدیگر رأفت و رحمت به خرج دهیم، حتی اشداء علی الکفار را نباید اینطور تفسیر کرد که باید با همه‌ی کفار به محض روبرو شدن با تیغ و شمشیر و سلاح برخورد کرد.

امام جمعه شهر بلوک اسماعیلی تاکید کرد: امروز نیاز جامعه‌ی ما اتحاد و یکپارچگی‌ است و بحث اتحاد مطرح شده و قدم‌هایی هم برداشته شده و همه موظف به ایجاد این اتحاد هستیم و چنانچه کسی سعی در برهم زدن این اتحاد داشته باشد قطعا مانع پیشرفت منطقه‌ است.

حجت الاسلام دهقان ضمن فرارسیدن ایام اربعین خاطرنشان کرد: راهپیمایی اربعین حسینی یک نمایش قدرت و یک حرکت سیاسی بی نظیر در جهت نشان دادن عزت و عظمت دین و مذهب و جایگاه اهل‌بیت(ع) است که در جای خودش ثواب و فضیلتش کمتر از جهاد‌فی‌سبيل الله نیست.

وی بیان داشت: در بحث امنیتی کشور، الحمدلله امن ترین کشور منطقه هستیم و در بحث دفاعی هم با آنکه قدرت حفظ مردم و تمامیت ارضی را داشتیم اما باز هم متخصصان داخلی در چند روز اخیر شناوری را با نام شهید سلیمانی اختراع کرده و به چرخه‌ی دفاعی کشور تقدیم کردند که این خودش مشت محکمی بر دهان تهدید کنندگان کشور جمهوری اسلامی ایران است.

امام جمعه شهر بلوک در پایان خطبه ها بیان داشت: در بحث مذاکرات باید فرمایش ولی امر مسلمین جهان را مد نظر قرار داد که فرمودند چاره‌ی کار برای برون رفت از مشکلات اقتصادی کشور در حمایت از اقتصاد مقاومتی و با نگاه به درون کشور حل خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + 19 =