پیام تبریک میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار

به گزارش سایت جیرفت من: کانون رهروان شهدای جیرفت به مناسبت میلاد امام حسین علیه السلام و روز پاسدار پیام تبریکی تهیه کرده که در ادامه می‌خوانیم؛

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین
سوم شعبان روز میلاد امام حسین(ع) و مصادف با روز پاسدار را محضر امام زمان(عج) و نایب برحقش امام المسلمین امام خامنه ای و همه شما سبز پوشان و حافظان این انقلاب اسلامی و همه خانواده های شهدا و ایثارگران مبارک باد.

میلاد حسین(ع)، مجالی است برای پاسداری نام پاسدار، این دلیرمردان روزگار و اسوه­ های ایثار که در همه امتحانات الهی سربلند برون آمده اید از روز های اول انقلاب گرفته تا هشت سال دفاع مقدس و دفاع از مرزهای این کشور پهناور تا دفاع از حرم های اهل بیت، در سیل و زلزله و مبارزه با آفت ها و بیماری ها و در همه سختی ها مردم در کنار مردم بودنتان و هم درد مردم بودنتان و همیشه از خوشی خود و خانواده تان گذشتید تا خوشی و خنده را روی لبان مردم این کشور بیارید تا رضایت نایب امام زمان(عج) امام خامنه ای را جلب کنید که همان رضایت امام زمان(عج) است.

سلام بر شما، مالک­ اشترها و ابوذرهای زمان که مصداق حرّیت اباعبدالله­ اید!

روزتان یادآور پرچم فتحی­ است که باروز؟؟؟؟

پیراهن خونین حسین در کربلا برافراشته شد و امروز به شما رسید تا همیشه اولین داوطلب برای فرشته شدن و پریدن باشید.

پاسدار، یعنی آن که در ناگهانی از حادثه، همواره لبیک­ گوی فرمان «حی علی خیر­العمل» است؛ زیرا در مسیر عشق، تنها عمل است که ایمان را گواهی می­دهد. و باید گفت امروز جای همه شهدا آن شیر مردان و سبز پوشان راه ولایت که از جان خود گذشتند تا این انقلاب به اینجا برسد خالی است.

خصوصا یاد کنیم از بزرگ مرد تاریخ بشریت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و باشد انشالله با ادامه راهشان و اطاعت پذیری محض از امام خامنه ای زمینه سازی فرج امام زمان(عج) را فراهم کنیم.

کانون رهروان شهدا جیرفت

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=844

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × سه =