دستگیری ۷ دختر و ۷ پسر در یک میهمانی شبانه در جیرفت

به گزارش سایت جیرفت من: دادستان جیرفت، اظهار کرد: امشب خبری مبنی بر اینکه تعداد ۷ دختر و ۷ پسر با اجاره یک کافه در خیابان آزادی نرسیده به میدان معلم، اقدام به برگزاری یک جشن مختلط و رقص و هنجار شکنی کردند، به ما مخابره شد.

این مهمانی مختلط که با عنوان جشن تولد بوده است و تعدادی دختر و پسر جوان در آن حضور داشتند و وضع ظاهری آنها هم چندان مناسب نبود.

وی افزود: پس از تحقیقات اولیه و بررسی صحت و سقم موضوع، نسبت به دستگیری افراد مذکور توسط نیروهای پلیس امنیت و اطلاعات اقدام و همه آنها بازداشت شدند.

دادستان شهرستان جیرفت گفت: در حالی که مردم مومن جیرفت در حال آماده شدن برای ماه رمضان هستند؛ عده ای هنجار شکن اقدام به برگزاری مراسم مختلط بنام “جشن تولد” همراه با رقص در یکی از کافه ها بودند که صاحب متخلف کافه نیز شناسایی و کافه وی پلمپ گردید.

دادستان جیرفت خطاب به خانواده های این دختران و پسران متخلف گفت: جمعیت جوان این شهر یک پتانسیل بزرگ محسوب می شود، متاسفانه در حال گرفتار شدن به مسایل جدیدی است که باید خانواده ها نسبت به آن هوشیار باشند.

وی همچنین خطاب به مسئولین فرهنگی شهرستان جیرفت گفت: شهر جیرفت شهری است با مردم مومن و با فرهنگی اصیل و سنتی، که باید فرهنگ آن حفظ شود.

سلامی با بیان اینکه دستگاه قضایی همواره با رفتارهای غیر اسلامی برخورد قاطع می کند، عنوان کرد: با عوامل هنجار شکن و افرادی که با انجام چنین برنامه هایی چهره فرهنگی جیرفت را مخدوش می کنند و به خصوص افرادی که رفتارهای هنجار شکن انجام می دهند به منظور آرامش مردم و ایجاد امنیت برخورد قاطع می کند.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=1076

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده − دو =