رزمایش ملی بخشش ایرانیان در شهرستان جیرفت آغاز شد

علی رئیسی گفت: به منظور کمک به نیازمندان به ویژه افراد آسیب دیده از ویروس کرونا رزمایش ملی بخشش ایرانیان در جیرفت آغاز شده است

به گزارش سایت جیرفت من: دکتر علی رئیسی گفت: در راستای دستور مقام معظم رهبری مبنی بر توجه به نیازمندان و آسیب دیدگان از ویروس منحوس کرونا پویش بخشش ایرانیان توسط کمیته امداد امام خمینی شهرستان جیرفت راه اندازی شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) جیرفت افزود: به منظور اجرایی شدن این طرح در سطح شهرستان جیرفت، قرار است در طول ماه مبارک رمضان با همکاری مراکز نیکوکاری تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی جیرفت، دفتر امام جمعه و سایر دستگاه های ذیربط غذای گرم و سبد کالا در بین نیازمندان توزیع شود.

وی اضافه کرد: در این پویش ‌کمک های مردم شهرستان جیرفت جمع آوری و در کوتاه ترین زمان در اختیار نیازمندان و اقشار آسیب دیده از ویروس منحوس کرونا قرار می‌گیرد.

رئیسی ابراز کرد: شب گذشته عملا رزمایش ملی بخشش ایرانیان در جیرفت آغاز شد و در همین راستا مرکز نیکوکاری امام حسین علیه السلام شهر جیرفت غذای گرم طبخ شده و بین نیازمندان محله توزیع شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) جیرفت با اشاره به اقدامات پیشگیرانه کمیته امداد امام خمینی جیرفت در خصوص کرونا، عنوان کرد: قبل از شیوع بیماری کرونا در سطح شهر جیرفت، سعی کردیم از طریق فضای مجازی آموزش های پیشگیرانه لازم را به مددجویان ارائه دهیم.

وی ادامه داد: همچنین در ایام کرونایی کمیته امداد امام خمینی این شهرستان از طریق ۴ مرکز نیکوکاری فعال در سطح شهر اقدام به تولید ماسک کرد.

وی افزود: روزانه بین یکهزار تا یکهزار و ۵۰۰ ماسک در این مراکز تولید شده و در بین خانوارهای تحت پوشش این مراکز نیکوکاری، در بین مددجویان کمیته امداد در روستاهای علی اباد، دولت آباد، بیمارستان ها و مراکز درمانی و سطح شهر توزیع شد.

رئیسی بیان کرد: مبلغی نیز از سوی مرکز استان برای افراد خاصی به حساب کمیته امداد امام خمینی (ره) جیرفت واریز شد تا برای خرید پک های بهداشتی به حساب آنها واریز شود.

گفتنی است؛ مردم خیر شهرستان جیرفت می‌توانند کمک های نقدی خود را از طریق کد دستوری #۰۳۴۴*۸۸۷۷* و یا از طریق واریز به شماره حساب۰۱۱۱۱۴۹۳۲۲۰۰۲ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۲۵۴۵۱ نزد بانک ملی به نام کمیته امداد واریز کنند.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=1114

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 16 =