بیش از ۵ هزار لیتر مشروبات الکلی دست‌ساز کشف و ضبط شد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت گفت: با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره اطلاعات شهرستان جیرفت و پلیس آگاهی شهرستان و با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی جداگانه طی روزهای اخیر ضربات گسترده‌ای به کاسبان و ساقیان مرگ وارد شد.

به گزارش سایت جیرفت من: حسین سلامی اظهار داشت: با بررسی‌ها و پیگیری‌های انجام شده بیش از پنج هزار لیتر مشروبات الکلی دست‌ساز در جیرفت کشف و ضبط و متهمان نیز دستگیر شدند تا نسبت به جرائم آنها رسیدگی شود.

وی از شناسایی دو کارگاه تولید مشروب الکلی در این رابطه خبر داد و افزود: از هر یک از این کارگاه‌ها بیش از چند هزار لیتر مشروب دست‌ساز آماده فروش و توزیع کشف شد و دو نفر در این ارتباط دستگیر شدند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت بیان کرد: متهمان دستگیرشده در این اقدام مجرمانه بازداشت شدند و تجهیزات تولید و ساخت مشروبات الکلی که در این محل مورد استفاده قرار می‌گرفته، توقیف شد.

سلامی از پلمب محل تولید مشروبات الکلی خبر داد و گفت: با عوامل این اقدام برخورد جدی و شدید را انجام خواهیم داد و تلاش و جدیت بر این است تا با این اقدامات و برخوردهای قانونی عرصه را بر قاچاقچیان و تولیدکنندگان مشروبات الکلی در شهرستان جیرفت تنگ کنیم.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت با تاکید بر تعامل و مشارکت هر چه بیشتر اداره اطلاعات شهرستان و نیروی انتظامی و دستگاه قضایی در کاهش جرم در شهرستان جیرفت، گفت: دستگاه قضایی از اقدامات و فعالیت‌ها نیروی انتظامی شهرستان جیرفت در کشف و ضبط مواد مخدر در این روزها کمال تشکر را دارد و همچنین از همکاری و همیاری و پشتیبانی اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان نیز تشکر کرد.

منبع: روابط عمومی دادگستری شهرستان جیرفت

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=1392

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 5 =