17 مصوبه جدید در سومین جلسه رفع موانع تولید جنوب کرمان

مهندس مروجی فرد از تصویب 17 مصوبه در جهت حل مشکلات سرمایه گذاری منطقه در سومین جلسه رفع موانع تولید جنوب کرمان خبر داد.

به گزارش سایت جیرفت من: سومین جلسه رفع موانع تولید جنوب کرمان با حضور مدیرکل جذب سرمایه گذاری استانداری، رئیس و معاونان این سازمان، مدیران منطقه ای و استانی و جمعی از سرمایه گذاران در استانداری کرمان برگزار شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان در این خصوص گفت: این جلسه با محوریت حمایت از تولیدکنندگان در سال جهش تولید تشکیل شد.

وی افزود: در این جلسه مشکلات مربوط به 9 طرح صنعتی و معدنی، 6 طرح معرفی شده از سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان و 2 طرح معرفی شده از اداره میراث فرهنگی جیرفت بررسی شد.

مروجی فرد تصریح کرد: 17 مصوبه حاصل بررسی های این جلسه بود که با تصویب آنها سعی در حل مشکلات پیش روی توسعه منطقه و ایجاد زیرساخت های لازم شد.

وی تاکید کرد: بیشترین مسائل مربوط به طرح های صنعتی و معدنی، عدم وجود زیرساخت های لازم چون آب و برق و همچنین طولانی شدن روند استعلامات از سایر ارگان های دولتی بود که با مصوباتی که انجام شد، سایر ادارات قول مساعد برای تسریع در روند این کار داده تا گام‌های لازم برای عملی کردن شعار سال که جهش تولید است، برداریم.

مسلم مروجی فرد افزود: از دیگر مشکلات مطرح شده در حوزه کشاورزی، مشکلات بانکی طرح ها بود که مصوب شد بانک کشاورزی با دید مثبت طبق مصوبات شورای پول و اعتبار، نسبت به تمدید تسهیلات اقدام کند.

منبع: روابط عمومی سازمان صمت جنوب کرمان

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=1505

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + 4 =