برخورد دستگاه قضایی با تجمعات ناقض پروتکل‌های بهداشتی

شکوهی نسب: دستگاه قضایی در جیرفت با بر پا کنندگان تجمعاتی مانند عروسی و عزا که بدون رعایت پروتکل های بهداشتی و مصوبات ستاد کرونای شهرستان، بر پا می‌شوند، به عنوان تهدید علیه بهداشت عمومی، برخورد قانونی می‌کند.

به گزارش سایت جیرفت من: جلسه بررسی وضعیت بیماری کرونا در هفت شهرستان جنوب استان کرمان برگزار شد.

در این جلسه که با ریاست دکتر مکارم رئیس دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد، فرمانداران، دادستان ها، فرماندهان سپاه، فرماندهان انتظامی و مدیران مراکز بهداشتی و درمانی جنوب استان کرمان حضور داشتند.

رئیس دادگستری شهرستان جیرفت ضمن تشکر از دکتر مکارم و همه کارکنان خط مقدم مبارزه با کرونا گفت: به خاطر عادی شدن کرونا برای مردم، وضعیت قرمز (هشدار) در شهرستان جیرفت و زرد در جنوب استان کرمان، اتفاق افتاده است.

حسین شکوهی نسب به خطرناک بودن شرایط کنونی کرونا در جامعه اشاره کرد و افزود: لازم است که مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در خانه ماندن را جدی بگیرند.

وی با ابراز تعجب از افرادی که برای کم اهمیت‌ترین موضوعات به ادارات و خصوصاً دادگستری مراجعه می‌کنند، افزود: این افراد، جان خود و کارمندان را به خطر می‌اندازند.

رئیس دستگاه قضایی شهرستان جیرفت خطاب به مسئولین جنوب گفت: حساسیت شیوع کرونا را به طرق مختلف برای مردم بازگو و روشن کنید.

وی در پایان تاکید کرد:دستگاه قضایی شهرستان جیرفت با اقتدار آماده برخورد با هر نوع تجمعی در جیرفت است و هیچکس حق راه اندازی مراسم جشن عروسی در این موقعیت خطرناک را ندارد.

منبع: روابط عمومی دادگستری شهرستان جیرفت

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=1837

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + 17 =