آقای عطاپور؛ شرایط جیرفت بحرانی است، عادی جلوه ندهید

به گزارش سایت جیرفت من: در روزهایی که ویروس کرونا همچون اژدهایی خون آشام به جان اهالی جنوب خصوصأ شهرستان جیرفت به عنوان پایتخت اداری و درمانی جنوب استان کرمان افتاده است مجموعه ی اجرایی این شهرستان در منفعل ترین حالت ممکن به سر میبرد ؛ مسئولین اجرایی شهرستان جیرفت سنگر را تا بخش نگهداری بیماران مبتلا به کرونا عقب کشیده اند و تنها اقدامی که این روزها از این مجموعه شاهد هستیم ابراز نگرانی است و‌ اعلام آمار صعودی مبتلایان .

آقای فرماندار ؛ حضرتعالی بهتر از بنده میدانید شهری مثل جیرفت که مرز بحران را پشت سر گذاشته است را نباید اینگونه به حال خود رها کرد و این رویکرد شما و ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی که تلاشتان بر طبیعی جلوه دادن شرایط است قطعا دامنه ی بحران را وسیع تر خواهد کرد .

شما امروز به عنوان عالی ترین مقام اجرایی این شهرستان باید مصاحبه میکردید و آژیر خطر را گوش خراش تر از هر زمان دیگری به صدا در می آوردید ؛

باید اعلام میکردید که ابتلای پنجاه و یک نفر به کرونا در یک روز و آنهم در شهری مثل جیرفت یعنی چه !

باید اعلام میکردید که در یک روز پنجاه و یک خانواده با متوسط معاشرت ده نفر یعنی پانصد و ده نفر ناقل بیماری کوئید ۱۹ به جامعه ی شهری جیرفت اضاف شده است و‌این خطر یعنی چه !

باید اعلام میکردید که پرسنل بیمارستان ها و کادر درمانی شهرستان بعد از سه ماه جانفشانی و تلاش بی منت و پر اضطراب دیگر توان روحی و جسمی قبل را ندارد ‌و این خستگی یعنی چه !

باید اعلام میکردید که اگر آمار مبتلایان با این شکل افزایش پیدا کند تجهیزات پزشکی و زیر ساختی شهرستان پاسخگو نیست و این کمبودها یعنی چه !

باید اعلام میکردید که در شهر تحت مدیریت شما هنوز کسی نتوانسته است از برگزاری مراسمات جشن و عزا ممانعت کند و این چشم پوشی کردن یعنی چه !

باید اعلام میکردید که ابتلای گسترده پرسنل درمانگاه بیمارستان کاشانی به بیماری کرونا و خارج شدن این مجموعه از چرخه ی درمان شهرستان یعنی چه !

آقای فرماندار مبارزه با کرونا عزمی جهادی میخواهد و پارک‌اتوبوس های شهرداری و بستن خیابان و مسدود کردن آرامستان چاره ی کار نیست ؛ باید به موقع و‌درست تصمیم بگیرید و اولویتتان جان مردم باشد تا فعالیت ادارات ؛ اوضاع را عادی جلوه ندهید چون واقعا عادی نیست و جیرفت در قلب بحران است و مسئولیتی سنگین به نام جان مردم بر دوش شما ؛ کرونا دیر یا زود خواهد رفت و کارنامه ای از شما میماند که قضاوت خواهد شد.

✍🏼 حامد دلفاردی – هفته نامه ی منطقه ای نجوای قلم

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=1891

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × پنج =