120 تن برنج طرح تنظیم بازار در جنوب کرمان توزیع شد

معاون بازرگانی سازمان صمت جنوب کرمان از توزیع 120 تن برنج طرح تنظیم بازار در جنوب کرمان خبر داد.

به گزارش سایت جیرفت من: معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان در این خصوص گفت: برای جلوگیری از افزایش قیمت برنج در بازار و همچنین کمک به مردم عزیز برای تهیه این قلم کالای اساسی با قیمت پایین تر، با رایزنی و پیگیری های انجام شده، سهمیه توزیع 120 تن برنج پاکستانی در جنوب کرمان از وزارت صنعت، معدن و تجارت گرفته و میزان سهمیه جذب شد.

محسن مشایخی افزود: بر اساس سرانه جمعیت هر شهرستان، از این میزان سهمیه 50 تن مربوط به شهرستان جیرفت و مابقی در شهرستان های دیگر جنوب کرمان جذب شده و با قیمت هر کیسه 10 کیلویی مبلغ 900 هزار ریال در حال توزیع می باشد.

وی تاکید کرد: در شرایط پیش آمده به واسطه بیماری کوید19، برای حفظ سلامتی همشهریان، جلوگیری از ایجاد صف و راحتی در دسترسی مردم، بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار، در 35 نقطه از شهر جیرفت برنج طرح تنظیم بازار در حال توزیع می باشد.

مشایخی همچنین گفت: از مردم عزیز خواهشمندیم برای حفظ سلامتی خود و دیگران، از ایجاد صف های طولانی خودداری کرده و هر خانواده بنا به نیاز خود از سهمیه برنج استفاده کند.

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان همچنین تصریح کرد: برای رفاه حال مردم جنوب کرمان، این سازمان در حال رایزنی و پیگیری های مجدد جهت دریافت سهمیه دوباره برنج جهت توزیع می باشد.

منبع: روابط عمومی سازمان

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=1941

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 4 =