تمثال سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در جیرفت رونمایی شد

شامگاه امشب ۲۴ خرداد طی آئینی با حضور مسئولین و اقشار مختلف مردم شهر جیرفت از تمثال سردار شهید حاج قاسم سلیمانی رونمایی شد.

به گزارش سایت جیرفت من: نعمت الله حسین زاده در حاشیه رونمایی از تمثال سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، گفت: خدا را شاکریم که امروز موفق به رونمایی از تمثال سردار شهید حاج قاسم سلیمانی شدیم.

شهردار جیرفت بیان کرد: بعد از به شهادت رسیدن سردار سلیمانی مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر جیرفت تصمیم گرفتند که یکی از بهترین میادین سطح شهر را به نام این سردار رشید اسلام نامگذاری کنند.

وی افزود: پیشنهاد ما در شورای اسلامی شهر مصوب شد و میدان شاهد به نام سردار حاج قاسم سلیمانی انتخاب شد و از همان زمان تصمیم گرفتیم که ساخت تندیس سردار را شروع کنیم.

نعمت الله حسین زاده ابراز کرد: برای ساخت این تمثال به دنبال شرکتی بودیم که قابلیت ساخت تمثالی در خور شان سردار بودیم بنابراین با تحقیق و پیگیری کار ساخت تمثال به یک شرکت اصفهانی محول شد.

شهردار جیرفت اظهار کرد: کار ساخت تمثال سردار سلیمانی قریب ۵ ماه به طول انجامید و هفته گذشته در میدان سردار سلیمانی نصب شده و امروز نیز رونمایی شد.

وی خاطرنشان کرد: شاید بتوان گفت این کوچکترین کاری است که ما بر حسب وظیفه به پاس محبت ها و جانفشانی های سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در حق ما ایرانیان و مسلمان جهان داشتند، برای بزرگداشت و زنده نگه داشتن یاد و خاطره این سردار سرافراز انجام دادیم.

نعمت الله حسین زاده در خاتمه عنوان کرد: ان شاءالله بزودی شاهد بهسازی و بهینه سازی این میدان هستیم تا میدانی در خور سردار باشد.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=2054

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + چهارده =