حسین مشایخی: ۱۸ پارک در جیرفت به بهره‌برداری خواهد رسید

به گزارش سایت جیرفت من: حسین مشایخی در  آئین رونمایی از تمثال سردار سلیمانی، با اشاره به عملکرد و نگاه مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر جیرفت، گفت: تا پایان کار پنجمین دور شورای اسلامی شهر جیرفت، ۱۸ پارک در سطح شهر جیرفت به بهره برداری می رسد.

رئیس شورای اسلامی شهر جیرفت بیان کرد: امروز در مجموعه شهرداری و شورای شهر، نیازهای عمومی شهر در حوزه فضای سبز در نظر گرفته شده و در آینده ای نزدیک پروژه هایی در حوزه میادین و پارک ها از جمله پارک های پیامبر  اعظم (ص)، قائم و پاک بانوان افتتاح می شوند.

وی خاطرنشان کرد: عملکرد مجموعه شهرداری و نگاهی که در دور پنجم شورای اسلامی شهر جیرفت وجود دارد توجه به حوزه عمرانی و آبادانی شهر، رفع معضلات و مشکلات اجتماعی محلات و  نقاط مختلف شهر است.

مشایخی ابراز کرد: با همکاری بین این ۲ مجموعه نظارتی و اجرایی شورای اسلامی شهر و شهرداری اتفاق افتاد، آسفالت خیابان ها و معابر است که از ابتدای کار این مجموعه قریب ۸۰۰ هزار متر مربع آسفالت خیابان ها و معابر با اعتباری قریب ۴۰ میلیارد تومان انجام شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر جیرفت اظهار کرد: یکی از برنامه های اصلی ما آسفالت محلات و خیابان های فاقد آسفالت و همچنین مرمت و بهسازی آسفالت مناطقی است که نیاز به بهسازی دارند.

وی تاکید کرد: مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر جیرفت با جدیت به دنبال زیبا سازی مبلمان شهری است و از ابتدای ورودی شهر نقطه به نقطه در حال انجام است.

مشایخی بیان کرد: از ابتدای فعالیت دور پنجم شورای اسلامی شهر جیرفت با مساعدت شهردار از میدان امام حسین علیه السلام تا میدان سردار سلیمانی شاهد نصب و رونمایی از تندیس هایی هستیم.

وی در خاتمه عنوان کرد: امروز شاهد رونمایی از تمثال سردار شهید حاج قاسم سلیمانی هستیم که جهانی در نبود این بزرگمرد ناراحت و غمگین شد.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=2063

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × چهار =