تصویب 18 مصوبه جهت حل مشکلات صنعتگران، معدنکاران و کشاورزان جنوب در چهارمین کارگروه رفع موانع تولید

به گزارش سایت جیرفت من: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از تصویب 18 مصوبه جهت حل مشکلات واحدهای صنعتی، معدنی و کشاورزی جنوب کرمان خبر داد.

چهارمین جلسه کارگروه تخصصی تسهیل و رفع موانع تولید جنوب کرمان با حضور مهندس اسکندری نسب مدیرکل دفتر جذب سرمایه گذاری استانداری، رئیس و معاونین سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان، معاون امور دام سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان، جمعی از مدیران مربوطه استان و همچنین سرمایه گذاران حوزه های صنعتی و معدنی جنوب تشکیل شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت: در این جلسه مشکلات 2 طرح معدنی، 7 طرح صنعتی و 6 طرح کشاورزی جنوب کرمان بررسی و با دستور رئیس کارگروه، 18 مصوبه جهت رفع مشکلات اخذ گردید.

وی افزود: مهمترین دستاورد این جلسه برای کمک به فعالیت واحدهای تولیدی که بدهی معوق داشته، این بود که بانک ها بر اساس مصوبه ستاد تسهیل کشور که در جلسه 1280 شورای پول و اعتبار تصمیم گیری شده است، عمل کرده و برای هر واحد متقاضی و دارای شرایط، بعد از اخذ 7.5 درصد از مانده بدهی، مابقی را بعد از 6 ماه تنفس و با تقسیط 5 ساله اخذ کنند.

مهندس مسلم مروجی فرد ادامه داد: از دیگر مصوبات این جلسه در حوزه های تامین زیرساخت طرح های اقتصادی، تعیین تکلیف بدهی های معوق چندین طرح صنعتی و کشاورزی می باشد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان افزود: این سازمان به عنوان دبیر کارگروه رفع موانع تولید جنوب کرمان، آماده پیگیری کامل تا حصول نتیجه در جهت رفع موانع سرمایه گذاری و مشکلات سرمایه گذاران می باشد.

منبع: روابط عمومی سازمان صمت جنوب کرمان

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=2230

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + 7 =