نظارت و دستورات دادستان عنبرآباد، در شرایط گسترش کرونا در کشور

به گزارش سایت جیرفت من: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد عصر امروز در بازدید از مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان عنبرآباد ضمن عرض خدا قوت به پرسنل کادر درمانی که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا قرار دارند، بر روند آمادگی برای مقابله با این بیماری بسیار مسری نظارت کرد.

یوسف سبحانی در حاشیه بازدید از اماکن عمومی شهرستان اظهار داشت: با توجه به اعلام مسئولان استانی مبنی بر مشاهده موارد ابتلا به بیماری کرونا در استان بایستی بیش از گذشته نکات بهداشتی رعایت گردد.

این مقام قضایی خاطرنشان سخت: در شرایط کنونی خود مراقبتی تنها راه مقابله با این بیماری است.

وی بیان کرد: دادستانی به عنوان مدعی العموم و با نظر کارشناسی دانشگاه علوم پزشکی دستور تعطیلی مراکز عمومی همچون تالارها، سفره خانه های سنتی و مراکز عرضه قلیان را تا اطلاع ثانوی صادر نموده است.

وی همچنین در بازدید از مراکز عرضه سوخت تاکید کرد: جایگاه داران سوخت مکلفند تمامی مراحل سوخت گیری خودرو، توسط جایگاه‌دار صورت گیرد و راننده نیاز به پیاده شدن از خودرو نیست.

دادستان عنبرآباد عنوان کرد: تا عادی شدن شرایط، جایگاه داران موظفند هر روز نسبت به ضدعفونی کردن محوطه پمب بنزین اقدام نمایند.

دادستان عنبرآباد گفت: طی روزهای گذشته و آینده نسبت به اعطای مرخصی به زندانیان واجد شرایط با نگاه ارفاقی اقدام کرده ایم و این روند تا رسیدن به شرایط عادی ادامه خواهد داشت.

وی هشدار داد: در شرایط حساس فعلی بایستی تک تک افراد جامعه نسبت به رعایت مسائل بهداشتی اقدام نمایند تا از این مرحله سخت به سلامت عبور کنیم.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=252

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + هفت =