رییس بسیج حقودانان شهرستان جیرفت گفت: هزار کیلوگرم گوشت مرغ بین خانواده‌های نیازمند زندانی توزیع شد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت از توزیع هزار کیلوگرم گوشت مرغ بین خانواده های نیازمند زندانی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش سایت جیرفت من: حسین سلامی اظهار داشت: پس از فرمایشات رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) مبنی بر تداوم کمک های مومنانه، کانون بسیج حقوقدانان این شهرستان با همکاری گروه های جهادی فعال جنوب استان تلاش خود را جهت تحقق منویات مقام عظمای ولایت دوچندان نموده است.

رییس بسیج حقودانان شهرستان جیرفت بیان کرد: جمعی از پزشکان متخصص نیکوکار جنوب استان، با نظارت مستقیم قاضی ناظر زندان، در قالب گروه های جهادی با حضور مستمر در زندان جیرفت و با همکاری با بهداری زندان، وضعیت سلامت و بهداشت مددجویان را مورد رصد قرار می دهند و خوشبختانه تا به امروز هیچ مورد بیماری کرونا در زندان جیرفت گزارش نشده است.

وی افزود: در شرایط اقتصادی کنونی و بحران کرونا که بسیاری از خانواده ها به ویژه خانواده های زندانیانی که نان آور و سرپرستشان در زندان به سر می برد، با مشکل مالی مواجه شده اند، اهدای کمک های مومنانه می تواند گوشه ای از مشکلات آنان را رفع کند.

گفتنی است در راستای دستورالعمل رئیس قوه قضاییه در مورد نحوه مشارکت و تعامل نهادهای مردمی با دستگاه قضا، گروه های جهادی به زندان‌ها می‌روند.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=2765

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + 1 =