مهلت ارسال آثار به جشنواره ملی نماز جیرفت تمدید شد

معاون استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از تمدید زمان ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره ملی، فرهنگی و هنری “نماز، نیایش، کرونا و مدافعان سلامت” تا ۱۰ آبان ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش سایت جیرفت من: حجت الاسلام اصغر شاهرخی: داوطلبان شرکت در جشنواره ملی، فرهنگی و هنری نماز، نیایش، کرونا و مدافعان سلامت آثار خود را به آدرس وب سایت WWW.jiroft.nahad.ir و یا از طریق پست الکترونیکی به آدرس niyayeshfestival@gmail.com ارسال کنند.

وی با بیان اینکه جشنواره ملی نماز، نیایش، کرونا و مدافعان سلامت در ۲ بخش ادبی و هنری و در هشت رشته عکس، انیمیشن، نقاشی، کلیپ، شعر، خاطره و دلنوشته برگزار می شود، محورهای این جشنواره ملی را کرونا و استعانت از صبر و نماز، کرونا و ایثارگری مدافعان سلامت، کرونا ارتباطات اجتماعی و عبور از بحران، کرونا توسل و نیایش و همچنین کرونا توکل و امید به آینده اعلام کرد.

معاون استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی جیرفت اظهار داشت: تاکنون ۱۳۴ اثر به جشنواره ملی «نماز، نیایش، کرونا و مدافعان سلامت ارسال شده است.

وی ایده اجرای این جشنواره ملی را فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر “خدمات و صحنه های ماندگار مبارزه با کرونا که جهاد عظیمی در کشور رقم زده است را با نوشتار، گفتار، هنر و نمایش ماندگار کرده، روایت کنید.” را عنوان کرد و هدف از اجرای این ایده را عمل به ندای مقام معظم رهبری دانست.

وی اظهار داشت: در روزهایی که همه‌گیری کرونا موجب افسردگی و ترس برخی افراد شده، مقام معظم رهبری به نیایش و ارتباط با خداوند بسیار توصیه و سفارش کردند چرا که نماز و نیایش، هم از بُعد آرامش روح و روان جامعه و هم از بُعد معنوی و تکوینی تاثیرات فراوانی بر فرد و جامعه دارد.

حجت الاسلام شاهرخی تصریح کرد: جشنواره ملی، فرهنگی و هنری “نماز، نیایش، کرونا و مدافعان سلامت” توسط دانشگاه علوم پزشکی جیرفت و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان برنامه ریزی و در حال اجراست.

وی ادامه داد: با حکم معاون فرهنگی سیاسی نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های کشور، دکتر اصغرمکارم به عنوان رییس جشنواره ملی، فرهنگی و هنری “نماز، نیایش، کرونا و مدافعان سلامت” و معاون استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی جیرفت به عنوان دبیر این جشنواره ملی معرفی شدند.دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، جنوب استان کرمان را مستقل از مرکز استان تحت پوشش دارد.

جنوب کرمان با یک میلیون نفر جمعیت از شهرستان‌های جیرفت، عنبرآباد، کهنوج، قلعه‌گنج، منوجان، فاریاب و رودبار جنوب تشکیل شده و یک سوم پهناورترین استان کشور را به خود اختصاص داده است.

منبع: ایرنا

انتهای پیام ۱۰۰۱* https://jiroftman.ir/?p=3067

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 4 =