بیانیه جمعی از روحانیون و بسیجیان شهرستان عنبرآباد در محکومیت توهین به ساحت مقدس رسول گرامی اسلام(ص)

به گزارش سایت جیرفت من: بیانیه جمعی از روحانیون و بسیجیان شهرستان عنبرآباد در محکومیت توهین به ساحت مقدس رسول گرامی اسلام(ص)

بسم الله الرحمن الرحیم

وَیْلٌ لِّلْقَاسِیَةِ قُلُوبُهُمْ مِّنْ ذِکْرِ اللَّهِ أُوْلَئکَ فیِ ضَلَالٍ مُّبِین

بار دیگر دشمنان اسلام با به تصویر کشیدن روی شیطانی خویش، قلوب آکنده از عشق و معرفت به رسول مهربانی حضرت محمد (ص) را در زادروز شریف آن حضرت جریحه دار نمودند.

این حرکت قبیح و دد منشانه از سوی اخلاف ناپاک شیطان، دشمنی با آرمان های پیامبر رحمت و مغفرت بوده که از اشخاص شهیر در چپاول گری و استعمارگری، انتظاری غیر این نمی رود.

بغض دشمنان، خصوصا آمریکای پلید در شکست های پی در پی از اسلام در عراق، لبنان، ایران، سوریه، افغانستان و … را بدین جسارت و حماقت پاسخ دادن دور از ذهن نمی رفت چرا که از دشمن، چیزی جز دشمنی برنیآید. «إِنَّ الَّذينَ يُحَادُّونَ اللَّهَ وَ رَسُولَهُ أُولئِكَ فِي الْأَذَلِّين»‏

جامعه روحانیت و بسیجیان همیشه در صحنه شهرستان عنبرآباد، ضمن انزجار از حرکت شنیع و وقیحانه روزنامه شارلی ابدو در نشر کاریکاتور توهین آمیز به ساحت مقدس پیامبر اسلام(ص) این حرکت شیطانی را محکوم کرده و به جامعه بین المللی مدعی حقوق بشر اعلام می دارد، آنچه در این مجله روی داده توهین به مقدسات یک و نیم میلیارد مسلمان جهان می باشد فلذا مسئولین نظام جمهوری اسلامی ایران میبایست با استفاده از ظرفیت های قانونی در نظام حقوقی بین الملل، توهین کنندگان به پیامبراعظم (ص) را تحت تعقیب قضایی قرار بدهند.

در روز ۱۳ آبان، روز استکبار ستیزی گرچه شرایط شیوع بیماری کرونا باعث شده راهپیمایی با شکوه مثل هر سال برگزار نشود اما در همین فضای مجازی با شعار لبیک یا قاسم از روح ملکوتی امام امت، شهداء، خصوصا سیدالشهدای جبهه مقاومت حاج قاسم سلیمانی استمداد طلبیده و با شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، مرگ بر انگلیس و مرگ بر توهین کنندگان به ساحت مقدس رسول گرامی اسلام این روز عظیم را گرامی می داریم.

أَعَدَّ اللَّهُ لَهُمْ عَذاباً شَديداً إِنَّهُمْ ساءَ ما كانُوا يَعْمَلُونَ.

والسلام علیکم و رحمه الله

مدیریت، اساتید، طلاب و روحانیون حوزه علمیه، پایگاه های بسیج حوزه شهید صدوقی شهرستان عنبرآباد.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=3362

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − 2 =