بیانیه مشترک امام جمعه و فرماندار شهرستان عنبرآباد به مناسبت هفته وحدت و یوم الله 13آبان

به گزارش سایت جیرفت من: بیانیه مشترک امام جمعه و فرماندار شهرستان عنبرآباد به مناسبت هفته وحدت و یوم الله 13آبان

بسم الله الرحمن الرحیم

خجسته سالروز میلاد پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق(ع) را به عموم مسلمین بویژه مردم ولایتمدار شهرستان عنبرآباد تبریک عرض می نماییم.

در حالی به استقبال این روز فرخنده می رویم که اهانت مدعیان دروغین آزادی بیان به رسول اکرم(ص) و حمایت رئیس جمهوری فرانسه از این اقدام کام مسلمانان جهان را تلخ کرده ؛ضمن محکومیت این اقدام شنیع لازم است از فرصت این میلاد پربرکت برای بیان خصلت ها و سیره آن پیامبر رحمت استفاده کنیم و در شرایطی که امکان برگزاری جشن های حضوری نیست در رسانه های جمعی و اجتماعی به مقام آن حضرت ارادت ورزیم.

نامگذاری هفته وحدت از سوی امام خمینی (ره) نشانگر بینش عمیق ایشان بود و پرواضح است که پیشرفت های چشمگیر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سایه اتحاد؛برادری و برابری به دست آمده است.

امسال شاهد تقارن این میلاد شریف با 13آبانماه سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان خط امام هستیم؛ روزی که هر سال تجلیگر مبارزه ملت ما با استکبار جهانی است.

13آبان روز گرامیداشت فرهنگ استکبار ستیزی و مقابله با حاکمان زر و زور و فرصت ارزشمند پاسداشت شجاعت دانش آموزان غیرتمندی است که در راه عقیده خویش تا پای جان در برابر مستکبران زورگویان ایستاده اند.

با توجه به شیوع موج سوم بیماری کرونا در کشور و اعلام وضعیت قرمز در استان کرمان و تاکید بر جلوگیری از تجمعات و همچنین تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر تبعیت از دستورات ستاد ملی کرونا مراسم 13 آبانماه امسال در شهرستان عنبرآباد برگزار نخواهد شد؛

لذا از تمام فرهیختگان و فعالان رسانه ای و فرهنگیان دعوت می نماییم تا در فضای مجازی نسبت به تبیین ابعاد ضد بشریت جنایات این رژیم غاصب اقدام کنند و افکار عمومی را با اندیشه ضدانسانی آنها آگاه نمایید.

در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمامی دانش آموزان شهید کشورمان؛این روز را به دانش آموزان و دانشجویان شهرستان عنبرآباد تبریک و تهنیت عرض می نماییم و از خدای متعال خواستاریم با ریشه کنی بیماری کرونا زمینه پاسداشت این ایام الله در مقاطع بعدی فراهم شود و شاهد عزت و روز افزون اسلام و غلبه مستضعفان عالم بر مستکبران باشیم.

رضا سالاری امام جمعه شهرستان عنبرآباد/ محمود رئیسی فرماندار شهرستان عنبراباد

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=3369

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 15 =