پیوستن ۱۰۵ کتابفروشی برای نخستین بار به طرح‌های فصلی فروش کتاب/ مشارکت ۸۱۷ کتابفروشی از سراسر کشور در پاییزه کتاب۹۹

به گزارش سایت جیرفت من: ۸۱۷ کتابفروشی از سراسر کشور برای حضور در طرح پاییزه کتاب ۹۹ اعلام آمادگی کرده‌اند که در مقایسه با طرح تابستانه کتاب ۹۹ افزایش ۶درصدی مشارکت کتابفروشی‌ها را به همراه داشت.

در پانزدهمین دوره طرح‌های یارانه حمایتی از کتابفروشان، از تعداد کل کتابفروشی‌های عضو طرح، ۶۲۹کتابفروشی در مراکز استان و ۱۸۸کتابفروشی در سایر شهرهای استان‌ها برای حضور در طرح پاییزه کتاب۹۹ ثبت‌نام کرده‌اند.

گفتنی است، مطابق آمار، ۱۰۵ کتابفروشی برای نخستین بار در طرح پاییزه کتاب ۹۹ شرکت کردند.

استان‌های تهران با ۱۲۸کتابفروشی، اصفهان با ۸۵ کتابفروشی، خراسان‌رضوی با ۸۴کتابفروشی، قم با ۷۰کتابفروشی، آذربایجان‌شرقی با ۵۰کتابفروشی، کردستان با ۴۶کتابفروشی، فارس با ۴۵کتابفروشی، مازندران با ۳۱کتابفروشی، گیلان با ۲۷کتابفروشی و کرمان با ۲۲کتابفروشی در طرح پاییزه کتاب ۹۹ مشارکت کردند.

طرح پاییزه کتاب۹۹ با شعار «دانایی؛ مانایی» از ۲۴ تا ۳۰ آبان ماه همزمان با بیست و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در کتابفروشی‌های عضو این طرح در سراسر کشور اجرا می‌شود.

در این طرح، علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی می‌توانند ضمن مراجعه به سایت tarh.ketab.ir و اطلاع از اسامی کتابفروشی‌های عضو این طرح، از یارانه ۲۰درصدی تا سقف ۲۰۰هزار تومان با ارائه کارت ملی بهره‌مند شوند.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=3516

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 5 =