امام جمعه رودبار جنوب: آمریکا در جنگ اقتصادی علیه ایران شکست خورده است

به گزارش سایت جیرفت من: حجت الاسلام و المسلمین گروهی امام جمعه رودبارجنوب در خطبه‌های نماز جمعه گفت:

»انتخابات آمریکا تنها شکست ترامپ نبود بلکه شکست راهبردی آمریکا بود و این انتخابات از شکست نظام مردم سالاری و آزادی آمریکا رونمایی کرد.

»آمریکا دوست نداشت بیداری اسلامی در دنیا بوجود بیاد، اما خیلی از نهضت‌ها در دنیا در سالهای اخیر بوجود آمد که شکست آمریکا بود و آمریکا در جنگ اقتصادی علیه ایران شکست خورده است.

»تغییر رئیس جمهوری آمریکا، تاثیری در تغییر خوی استکباری آمریکا و سیاست های ظالمانه اش ندارد و تاریخ این موضوع را ثابت کرده است.

»طرح مجلس در مقابل زیاده خواهی و تحریم‌های آمریکا، ایستادگی و مقاومت است و در مقابل زیاده خواهی های آمریکا باید با راهکار منطقی ایستادگی کنیم.

»در بحث ویروس کرونا، باید دلمان به حال خود و فرزندانمان بسوزد و پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنیم.

»کشتن یک نفر مثل این است که کل انسانها را بکشیم، چونکه؛ یک نفر می‌توانست در دنیا تحول بوجود بیاورد مثل پیامبر اکرم(ص) که دین اسلام را آورد و سایر ائمه اطهار (ع) ،یا مثل امام رحمه الله که تحول بزرگی در جامعه ی بشری بوجود آورد، و کسانی که مثل شهید بهشتی که به فرموده‌ی امام(ره) بهشتی یک ملت بود و این را از ما گرفتند.

»گناه ظاهری، گناهی که زشتی اثرش بر کسی پوشیده نیست مثل شرک، یعنی اینکه برای خدا شریک برگزیند و گناه ظلم و ضایع کردن حق دیگران، گناه ظاهری است

»گناه باطنی؛ گناهی که زشتی و بدی‌اش برای همه مشخص نیست، مثل خوردن گوشت خوک که شخصی استفاده می‌کند و کسی از بد‌ی‌اش خبر ندارد

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=3820

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 3 =