تجمع دانشجویان بسیجی درپی شهادت محسن فخری‌زاده

به گزارش سایت جیرفت من: درپی شهادت محسن فخری‌زاده، دانشمند هسته‌ای و معاون وزارت دفاع جمهوری اسلامی ایران توسط عوامل رژیم صهیونیستی، دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت در گلزار شهدای تجمع کردند.

دانشجویان حاضر در گلزار شهدای جیرفت، ضمن محکوم کردن اقدام استکبار جهانی و حمل پوستر این شهید و دست‌نوشته‌، شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند و سپس به نوحه خوانی و سینه زنی پرداختند.

در ادامه این تجمع، دانشجویان با قرائت بیانیه زیر، اقدام تروریستی صهیونیست را محکوم کردند.

من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و  ما بدلوا تبدیلا

در قضیه ترور دانشمندان هسته‌ای من عقیده ام این است که بچه‌های تشکل‌های دانشجویی در این قضیه کوتاه آمدند یعنی کم عملی نشان دادند باید این قضیه را بزرگ می کردند البته نه اینکه بزرگ کنید چون خودش بزرگ است همانطور که هست منعکس می کردید این موضوع اصلاً نباید فراموش شود این کار کوچکی نیست. رهبر معظم انقلاب

خبر شهادت مظلومانه دانشمند برجسته و عالیقدر رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و یکی از چهره های راهبردی صنعت هسته‌ای و حوزه نظامی کشور جناب آقای محسن فخری زاده در سالروز ترور ناجوانمردانه نابغه هسته‌ای کشور شهید مجید شهریاری قلوب ملت مسلمان ما را بیش از پیش جریحه‌دار نموده و ایران اسلامی بار دیگر در سوگ یکی از فرزندان عزیز خود نشسته است.

بار دیگر شاهد بودیم که جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد و بلوار آبسرد دماوندند و هدف آنها برای نابودی نظام مقدس جمهوری اسلامی هیچ تغییری نکرده است باشد که آنهایی که خواب آمریکا را می‌بینند از خواب بیدار شوند.

این همان منطق مستکبران فرومایه است که برای جلوگیری از پیشرفت روز افزون علم و صنایع علمی کشور دست کثیف خود را به خون دانشمندان و عزیزان ملتمان آلوده می‌کند اما به فرموده امام راحل رضوان الله علیه این خونها درخت انقلاب و عقیده ما را بارورتر خواهند کرد و به فضل خداوند ملت ما در فرصت مناسب انتقام خون شهدای خود را از این دشمنان جنایتکار خواهد گرفت. بدیهی است که حداقل انتظار جنبش دانشجویی از دستگاه دیپلماسی و نهادهای ارشد نظامی و امنیتی کشور ارائه پاسخی درخور و متناسب به این ترور و جنایت آشکار بین المللی است.

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی جیرفت این حادثه تأسف‌بار را به ساحت مقدس امام زمان ارواحنا فدا، رهبر معظم انقلاب و ملت مسلمان و انقلابی ایران تبریک و تسلیت عرض کرده و برای آن شهید عزیز علو درجات و برای خانواده آن فقید سعید صبر جزیل از درگاه خداوند مسئلت می نماید.

همچنین به محضر شریف رهبر معظم انقلاب و ملت شریف ایران اعلام می دارد که به پیروی از راه شهیدان ترور این با عزمی راسخ به راه خود در مسیر کسب علم و دانش ادامه خواهد داد و برای درخشش نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمامی زمینه‌های علمی، نظامی، سیاسی و اجتماعی لحظه ای آرام نخواهد نشست.

والسّلام علیکم و رحمةالله و برکاته

لازم به یادآوری است که در پایان این تجمع، دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت، اقدام به آتش زدن پرچم آمریکا و اسرائیل کردند.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=3941

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + پنج =