فرماندار: نظارت بر رعایت محدودیت‌های کرونایی در جیرفت افزایش یافت

به گزارش سایت جیرفت من: فرماندار و رئیس شورای تامین جیرفت از افزایش نظارت‌ها بر اجرای محدودیت‌های کرونایی خبر داد و گفت: ۱۰ گروه بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و مصوبات ستاد مقابله با کرونا در این شهرستان نظارت می‌کنند.

ابوذر عطاپور وزیری با بیان اینکه شهر جیرفت برای نظارت بیشتر به ۱۰ حوزه تقسیم‌بندی شده است، تیم‌های ناظر را متشکل از سازمان «صمت» جنوب کرمان، فرمانداری، مرکز بهداشت و بسیج اعلام کرد.

وی از نظارت کامل بر سطح شهر در ۲‌ نوبت صبح و عصر خبر داد و گفت: گروه‌های نظارتی به طور مستمر از نقاط مختلف شهر بازدید می‌کنند.

فرماندار جیرفت ادامه داد: ناظران از برگزاری مراسم و هرگونه تجمع در سطح شهرستان جلوگیری می‌کنند.

وی با بیان اینکه اصناف و بازاریان در راستای رعایت مصوبات ستاد کرونا تاکنون همکاری مطلوبی با فرمانداری داشته‌اند، اظهار داشت: مصوبات جدید ستاد کرونا از طریق اتاق اصناف به صنوف مختلف اطلاع‌رسانی شده است.

فرماندار جیرفت به بازدید صبح امروز خود از بانک‌ها و ادارات دولتی اشاره و از تذکر جدی به سه بانک به دلیل رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی خبر داد.

وی مبارزه با کرونا را نیازمند مشارکت همه مردم دانست و بر رعایت پروتکل‌های به ویژه رعایت فاصله اجتماعی، پرهیز از حضور در فضاهای شلوغ و استفاده مداوم از ماسک تاکید کرد.

وی همچنین از ممنوعیت برگزاری هرگونه مراسم در بهشت‌زهرا و تالارهای شهرستان خبر داد و گفت: برای حفظ سلامت مردم با هنجارشکنان برخورد می‌شود.

عطاپور وزیری اظهار داشت: ورودی و خروجی‌های شهرستان توسط پلیس راهور کنترل و از ورود خودروهای غیربومی نیز جلوگیری می‌شود.

وی وضعیت شهرستان جیرفت را در زمینه شیوع ویروس کرونا قرمز اعلام کرد و خواستار رعایت مصوبات ستاد مقابله با کرونا شد.

وی با بیان اینکه محدودیت‌های کرونایی از امروز (شنبه) در این شهرستان افزایش پیدا کرده است گفت: تمامی دستگاه‌های دولتی با یک‌سوم ظرفیت خود فعالیت می‌کنند.

فرماندار جیرفت همچنین از تعطیلی اماکن ورزشی و مراکز آموزشی در این شهر خبر داد و گفت: مشاغل ضروری «گروه یک» همچون کارخانه‌های تولیدی، مراکز توزیع کالاهای اساسی و مواد غذایی و مراکز امدادی و خدماتی تحت هر شرایطی باید فعالیت کنند.

منبع: ایرنا

انتهای پیام1001* http://jiroftman.ir/?p=3942

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − هفت =