اهدای ۳۰ سری جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد

به گزارش سایت جیرفت من: علی رئیسی ضمن تبریک هفته بسیج، در این خصوص، گفت: یکی از اهداف و سیاست های اصلی در حوزه سلامت خانواده، تامین جهیزیه برای نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) است که در همین راستا امسال به فضل الهی با مدیریت مدیر کل کمیته امداد استان کرمان توانستیم به ۱۰۶ نفر از مددجویان تحت پوشش جهیزیه اهدا کنیم.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) جیرفت با بیان این مطلب که جهیزیه به صورت نقدی و یا کالایی بوده و زوجین در انتخاب نوع آن مختار هستند، ابراز کرد: امروز ۳۰ سری جهیزیه شامل اقلامی همچون اجاق گاز، ماشین لباس شویی، پنکه، جاروبرقی، فرش، کالای خواب، بسته فرهنگی و نیز لوازم آشپزخانه به مزدوجین تحت پوشش این نهاد اهدا شد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به هم افزایی که با موسسه حضرت رقیه (س) در تهران صورت گرفته، برای هر سری جهیزیه مبلغی بیش از ۸ میلیون تومان در نظر گرفته شده که از این مبلغ، ۵ میلیون تومان از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) به حساب نوعروسان تحت پوشش این نهاد واریز شده تا با آورده ۳ و نیم میلیون تومانی خودشان بتوانند از این موسسه جهیزیه  دریافت کنند.

رئیسی ادامه داد: چنانچه مزدوجین تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) تمایلی به دریافت جهیزیه کالایی نداشته باشند، در این صورت مبلغ ۵ میلیون تومان کمک هزینه خرید جهیزیه به آنها اعطا می شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) جیرفت در خاتمه عنوان کرد: از تعداد ۱۰۶ سری جهیزیه در نظر گرفته شده برای سال جاری، بیش از ۷۰ سری آن به صورت کمک نقدی به نوعروسان اهدا شده و ۳۰ سری آن نیز امروز به صورت کالایی اهدا شد و ان شاءالله مابقی نیز تا پایان امسال به نوعروسان اهدا می شود.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=4026

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 5 =