گزارش سفر منصور شکرالهی به شهرستان قلعه گنج

به گزارش سایت جیرفت من: منصور شکرالهی ابتدا با حضور در دفتر ارتباطات مردمی خود در شهرستان قلعه گنج بصورت چهره به چهره با مردم دیدار کرد .

در این دیدار، مردم مشکلات و خواسته های خود را با نماینده مطرح و از وی تقاضای حل مشکلاتشان را داشتند .

شکرالهی با اشاره به اهمیت توجه به خواسته های مردم گفت: با توجه به شرایط بیماری کرونا و با رعایت پروتکل های بهداشتی، دیدار های مردمی برگزار و مشکلات آنها، بررسی و پیگیری می‌شود.

سپس منصور شکرالهی نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی کرمان در خانه ملت، در آیین افتتاح دکل فرستنده توکل آباد و درکلات مارز واقع در شهرستان قعله گنج که با حضور احمد علی رمضانی مدیرکل صدا و سیمای استان کرمان، مهدی شهسواری فرماندار قلعه‌گنج، امام جمعه و جمعی از مسوولان محلی برگزار شد، شرکت کرد.

گفتنی است با افتتاح این ایستگاه فرستنده که ۲۰ شبکه ملی و استانی را تحت پوشش قرار می‌دهد؛ و بیش از ۲ هزار نفر می‌توانند از برنامه‌های ملی و استانی تلویزیون بهره مند شوند.

در ادامه، مدیرکل صدا و سیمای استان کرمان خبر داد : در شهرستان قلعه گنج ۲ ایستگاه فرستنده تا پایان سال جاری افتتاح می‌شود.

نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی سپس در دهستان مارز شهرستان قلعه گنج حضور پیدا کرد و از نزدیک براي بررسي مشکلات با مردم اين روستا ديدار و گفت وگو کرد.

منصور شکرالهی با حضور در مسجد حسن آباد قلعه گنج، در جلسه هم‌اندیشی با نخبگان و جوانان این شهرستان شرکت کرد.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=4498

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + 13 =