اجرای بیش از 300 عنوان برنامه در ایام الله دهه مبارک فجر در شهرستان جيرفت

به گزارش سایت جیرفت من: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان جيرفت گفت: برنامه‌های دهه فجر امسال با توجه به شیوع کرونا بر اساس پروتکل های بهداشتی ابلاغی از سوی ستاد کرونا برگزار می شود.

خداداد اميني روش افزود؛ عليرغم وجود بيماري کرونا و محدوديت هاي اجتماعي بالغ بر 300 مورد برنامه در قالب برنامه هاي فرهنگي، اجتماعي، خدماتي، هنري، قرآني، مسابقات، روشنگري، بهداشتي و عمراني و همچنين برگزاري جشن ها و راه اندازي کارناوال شادي با جمعيت محدود و پوشش آن از طريق فضاي مجازي براي استفاده عموم مردم در سطح شهر و همچنين مراکز بخش ها برگزار مي گردد.

وي در ادامه ضمن تبريک چهل و دومين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي و ايام خجسته دهه فجر به ويژه سالروز ميلاد دخت نبي اکرم حضرت فاطمه زهرا (س) گفت؛ یکی از برکات نظام اسلامی وجود امام راحل به عنوان بنیان گذار این مکتب بوده و در ادامه آن رهبری هوشمندانه رهبر معظم انقلاب و همه کسانی که در این ۴۲ سال تلاش کردند و همچنین فجر آفرینانی که قبل از پیروزی انقلاب از سال ۴۲ با حضور در رکاب امام راحل این انقلاب را به ثمر رساندند.

وي با توجه به فرمايشات مقام معظم رهبري مبني بر اينکه محصولات تلاش بيش از چهل ساله نظام اکنون برابر چشم ماست، از جمله کشور و ملتي مستقل، آزاد، مقتدر، باعزت، متدين، پيشرفته در علم، انباشته از تجربه هاي گران بها، مطمئن و اميدوار ، داراي تاثير اساسي در منطقه و داراي منطق قوي در مسائل جهاني، رکورددار در پيشرفت هاي علمي و رسيدن به رتبه هاي بالا در دانش ها و فناوري هاي مهم از قبيل هسته اي و سلول هاي بنيادي نانو و هوافضا و امثال آن همچون انگيزه جهادي در جوانان و ويژگي هاي افتخارآميز گفت: تمامي اين محصولات به همراه خدمات جديد در اين ايام توسط 21 کارگروه و کميته در قالب هاي مختلف در ايام دهه فجر توسط دستگاه هاي اجرايي و به ويژه تشکل هاي مردم نهاد، سمن ها و ديگر اقشار تبيين، روشنگري و ارائه خدمت مي گردد.

وي ضمن اشاره به اينکه دهه فجر امسال با ولادت حضرت زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن و روز مادر همزمان است که باید با تلفیق این ۲ جشن ملی و مذهبی مراسم باشکوهی برگزار کرد، برنامه هاي محوري قابل اجرا در شهر و مراکز بخش هاي شهرستان را اعلام کردند:
1-برگزاري ويژه برنامه ورود حضرت امام در روز 12 بهمن همراه با به صدا درآوردن زنگ انقلاب در مدارس با جمعيت بسيار محدود و با رعايت پروتکل هاي بهداشتي.
2-برگزاري ويژه برنامه ميهماني لاله هاي در گلزار شهداي شهر جيرفت و بخش هاي تابعه
3- راه اندازي کارناوال هاي شادي در سطح شهر با رعايت مسائل بهداشتي و ترافيکي و با اخذ مجوز و هماهنگي با شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي و شوراي تامين شهرستان.
4-راه اندازي ستادهاي محله اي و برگزاري جشن در محله ها با رعايت پروتکل هاي بهداشتي به ويژه توسط تشکل هاي ديني و مذهبي و مساجد.
5- بهره گيري از فضاي مجازي و رسانه هاي محلي براي استفاده عموم مردم از برنامه هاي و جشن هاي ايام الله دهه مبارک فجر.

منبع: روابط عمومي شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي شهرستان جيرفت

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=4532

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − 1 =