پیگیری ۲۸ مصوبه کشاورزی جنوب و شرق کرمان در دستور کار

به گزارش سایت جیرفت من: نشست مشترک کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با حضور منصور شکرالهی نماینده مردم پنج شهرستان جنوبي استان کرمان، معاونان وزیر جهاد کشاورزی، استاندار کرمان و جمعی از نمایندگان استان کرمان ١٣ دیماه برگزار گردید.

در این جلسه، مقرر گردید ٢٨ مصوبه سفر اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس و معاونان وزیر جهاد کشاورزی در تهران با حضور وزیران و مسئولان مربوط پیگیری شود.

در این جلسه بر پیگیری و تصمیم گیری درباره صادرات، فروش محصولات، تقویت حوزه دامپروری، ناوگان حمل و نقل، احیای جازموریان، ایستگاه هواشناسی در جنوب استان کرمان و تکمیل طرح بز مورسیای قلعه گنج تاکید شد.

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس از استاندار کرمان خواست در زمینه کشت و صنعت و لایه روبی قنات ها کارهای مفیدتری انجام و مشکلات این حوزه رفع شود.

زینی وند استاندار کرمان هم گفت: جنوب کرمان قطب کشاورزی است و باید در قالب برنامه کوتاه مدت و بلند مدت برای کشاورزی برنامه ریزی و خرید و فروش و صادرات محصولات کشاورزی ساماندهی شود.

در پایان این جلسه شکرالهی نماینده 5 شهرستان جنوبی استان کرمان هم از اعضا کمسیون کشاورزی مجلس بخاطر بازدید میدانی از ظرفیتهای جنوب قدردانی کرد.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=4590

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − 12 =