خسارات سرمازدگی محصولات کشاورزی جنوب کرمان پرداخت می‌شود

نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی گفت: خسارات سرمازدگی محصولات کشاورزی به‌زودی پرداخت می‌شود.

به گزارش سایت جیرفت من منصور شکرالهی در حاشیه سفر وزیر به شهرستان منوجان اظهار داشت: سفر وزیر جهاد کشاورزی با دعوت نمایندگان جنوب استان کرمان در این منطقه صورت گرفت و در خصوص سرمازدگی محصولات کشاورزی و طوفان شن که در برخی از این مناطق خسارت‌های زیادی به کشاورزان وارد کرد، تصمیم‌گیری‌های بسیار خوبی انجام شد.

نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی استان کرمان ادامه داد: این مصوبات که توسط وزیر جهاد کشاورزی، معاونان این وزارتخانه و مدیرعامل بانک کشاورزی در خصوص استمهال وام‌های کشاورزی و سرمازدگی محصولات کشاورزی صورت گرفت، خوشبختانه اقدامات لازم انجام پذیرفت و همچنین در زمینه تمدید بند “ل” و “خ” وام‌های کشاورزی با توجه به اینکه وزیر جهاد کشاورزی نگاه خوبی به این منطقه دارد، تدابیر لازم در نظر گرفته شد و خسارات سرمازدگی محصولات کشاورزی به‌زودی پرداخت می‌شود.

شکرالهی در خصوص سرمایه‌گذاری در زمینه صنایع تبدیلی، بسته‌بندی و سورتینگ محصولات کشاورزی خاطرنشان کرد: در نشستی که با وزیر جهاد کشاورزی و مسئولان مربوطه در قلعه‌گنج برگزار شد، مقرر شد بانک کشاورزی اعتبارات بسیار خوبی به سرمایه‌گذاران جنوب استان کرمان در این زمینه با کارمزد بسیار پایین پرداخت کند.

نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی گفت: در خصوص بحث فروش محصولات کشاورزی از جمله پیاز که دغدغه اصلی کشاورزان این‌منطقه است، خرید تضمینی و حمایت از کشاورزان در دستور کار است وهمچنین در زمینه صادرات محصولات کشاورزی هم با حضور استاندار و مجمع نمایندگان استان کرمان در تهران جمع‌بندی بسیار خوبی در این راستا خواهیم داشت.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=4594

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − 2 =