مادران شهدا، مجاهدان بی‌ادعا هستند

به گزارش سایت جیرفت من: محمدرضا شهدادی؛ مسئول کانون مرکزی خادمیاران رضوی شهرستان جیرفت گفت: مادران شهدا، مجاهدان بی ادعایی هستند که با الهام از مکتب حضرت زهرا(س) با خدا معامله کردند و فرزندانشان را در راه حق راهی جبهه ها کردند.

در پنجمین روز از ایام الله دهه فجر، خادمیاران رضوی کانون تخصصی کتاب و کتابخوانی خدمت رضوی شهرستان جیرفت از هشت مادر شهید تقدیر کردند.

شهدادی، هدف از برگزاری مراسم ‌تجلیل از مادران شهدا را، ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت و پاسداشت خون شهدای عزیز در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی عنوان کرد.

فریبا خالصی مسئول کانون کتاب و کتابخوانی خدمت رضوی جیرفت نیز اظهار کرد: دهه فجر فرصتی برای تجلیل والدین شهدا به عنوان یادگاران انقلاب است.

خالصی افزود: همزمان با گلباران قبور مطهر شهداء اقدام به برپایی میز کتاب صورت گرفت که الحمدالله با استقبال مردم روبرو شد و به مناسبت روز مادر به مادران و همسران شهداء کتاب «مادر» به همراه نبات تبرکی آستان مقدس رضوی اهداء شد.

وی بیان داشت: ضمن قدردانی از کانون مرکزی و خادمیاران کانون تخصصی ایثار و شهادت خدمت رضوی که در این برنامه مشارکت و همکاری داشتند از ادارات فرمانداری شهرستان جیرفت، سپاه پاسداران، بنیاد شهید و امور ایثارگران و کانون رهروان شهداء نیز تشکر می کنم که در برپایی چنین برنامه های فرهنگی که در امر ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی کمک می کند، با ما همگام شدند.

گفتنی است؛ سخنرانی و مولودی خوانی از دیگر برنامه های این مراسم بود.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=4631

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 5 =