فرماندار شهرستان جیرفت: رسیدگی به امور جوانان، با صدور بخشنامه، نمی‌تواند به نتیجه برسد.

به گزارش سایت جیرفت من: جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان جنوب استان کرمان، با محوریت فضای مجازی و سبک زندگی اسلامی، با حضور دکتر پاریزی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان و ابوذر عطاپور وزیری در فرمانداری شهرستان جیرفت برگزار شد.

در ابتدای جلسه، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان جیرفت با اشاره به شرایط ویژه جوانان در جنوب استان کرمان، گفت: جنوب استان کرمان، نیازمند برنامه‌ریزی ویژه‌ است.

وی افزود: بحث امور جوانان و ثمن‌ها، طی دو سه سال اخیر مورد استقبال مردم، قرار گرفته است.

مهدی ارم بین به ساخت خانه جوان در شمال استان اشاره کرد و بیان داشت: در جنوب استان کرمان نیز نیاز به تکمیل خانه جوان وجود دارد.

وی به کامل نبودن کادر و چارت اداره ورزش و جوانان شهرستان جیرفت اشاره کرد و گفت: جیرفت، تنها شهرستانی است که پُست نیروی جوانان ندارد و کادر اداره نیاز به تکمیل دارد.

در ادامه، ابوذر عطاپور وزیری فرماندار شهرستان جیرفت، ضمن خوشامدگویی به دکتر پاریزی و مهمانان حاضر گفت: ساماندهی امور جوانان، مبحثی نیست که با یک جلسه به نتیجه برسیم و بعضاً جمعیت جوان در جنوب استان کرمان با توجه به شرایط، نادیده گرفته شده است.

وی به ابعاد گسترده‌ی ورزش و جوانان اشاره کرد و افزود: در حوزه ورزش از اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان، تقدیر و تشکر می کنیم زیرا کارهای زیرساختی و شایسته ای انجام شده است ولی در حوزه امورجوانان، برنامه خاصی ندیدیم.

فرماندار شهرستان جیرفت، استقلال امور جوانان در جنوب استان کرمان را اعلام نیاز کرد و بیان داشت: رسیدگی به امور جوانان، با صدور بخشنامه نمی تواند به نتیجه برسد.

وی به سابقه‌ی حضورش در سه شهرستان جنوب استان کرمان بعنوان فرماندار اشاره کرد و گفت: لازم است مقوله امور جوانان را به صورت خاص دید.

وی ضمن اشاره به پایین بودن میانگین سن مدیران در جنوب استان کرمان گفت: در انتصاب مدیران جدید از جوانان استفاده می‌شود.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=4639

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + 17 =