اجرای طرح هدفمند برخورد با اراذل و اوباش در جیرفت

فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت از اجرای طرح هدفمند برخورد با اراذل و اوباش به منظور برقراری امنیت ایام پایان سال خبر داد و گفت: برخورد مقتدرانه پلیس با این قشر در آستانه نوروز باعث افزایش احساس امنیت در جامعه می‌شود.

سرهنگ رضا محمدرضایی با اشاره به تدابیر شبانه روزی کارکنان پلیس جیرفت در برقراری نظم و امنیت، اظهار داشت: در این راستا، طرح برخورد با اراذل و اوباش را به مدت 48 ساعت به اجرا گذاشتیم که منجر به دستگیری 30 نفر از مخلان امنیت و آرامش شهروندان شد.

وی اجراي اين طرح را در آستانه ایام نوروز بسیار اثربخش دانست و افزود: پلیس اجازه جولان به مخلان نظم و امنیت را نخواهد داد و با جدیت با این قشر که تعداد محدودی هستند برخورد خواهد کرد.

سرهنگ محمدرضایی تاکید کرد: طرح های پلیس در راستای مقابله با کسانی که در فضای حقیقی و مجازی اقدام به قدرت نمایی می کنند نیز استمرار خواهد داشت و در این رابطه انتظار ما از مردم فهيم و شهيد پرور جیرفت اين است که در تامین امنیت با پلیس همکاری داشته و در صورت اطلاع از وقوع هر گونه فعاليت مجرمانه در اسرع وقت موضوع را از طریق شماره تلفن 110 با مرکز فوریتهای پلیسی در ميان بگذارند.

انتهای پیام۱۰۰۱*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + 16 =