نام جمهوری را قبل از عنوان اسلامی این کشور بردارید و بجای آن بنویسید آقایان حداد، زاکانی، باهنر و…!

به گزارش سایت جیرفت من: رئیس شورای ائتلاف اصولگرایان (حداد عادل) از هم‌اکنون چهار ماه مانده به انتخابات در نقش شورای نگهبان ظاهر شده و برای آمدن و نیامدن افراد به عرصه انتخابات خط و مرز تعیین می‌کند و می‌گوید: آمدن احمدی‌نژاد در انتخابات را در نظر نگیرید!

همزمان آن یکی اصولگرا (زاکانی) از سه کاندیدایی که در جلسات ۱۳ نفره با پدرخواندگان اصولگرا هماهنگ شده نام می‌برد و در ادامه خط قرمز می‌کشد برای سایر کاندیداهای مستقل جریان انقلابی که اگر زیر چتر ما قرار نگیرند و با قائده تشکیلات ما پیوستگی نداشته باشند به هیچ وجه مجوز و حق ورود ندارند(!) و در ادامه صحبت خود مشخصاً از آقای جلیلی نام می‌برد.

بعنوان یک عضو کوچک از جریان انقلابی که گستره‌ای بسیار بزرگتر از دورهمی ۱۳ نفره تعدادی از پدرخواندگان اصولگرای مرکزنشین دارد، از محروم ترین نقطه کشور (جنوب کرمان) سه نکته را به آقای زاکانی و سایر هم‌قبیله‌های اصولگرای او یادآور می‌شوم:

۱- شما به چه حقی به خودتان اجازه می‌دهید که برای جریان انقلابی تعیین تکلیف بکنید که چه کسی به انتخابات ورود بکند و نکند؟ دلسوز واقعی جریان انقلابی مقام معظم رهبری است که در سخنرانی سه روز پیش خود صراحتا حجت را بر همه تمام کردند: «علاج دردهای مزمن کشور اول، در پرشور بودن انتخابات و حضور عمومی مردم و بعد، انتخاب اصلح در انتخابات ریاست جمهوری است». نسبت شما و سایر اصولگرایان با این فرمایش امام خامنه‌ای چیست؟

مشارکت مردم در انتخابات (اولویت اول حضرت آقا) چقدر برای شما و دوستان اصولگرایتان اولویت دارد؟

وقتی که حضرت آقا صراحتا از انتخاب اصلح در انتخابات می‌گویند، به چه حقی شما از کنار گذاشتن گزینه‌ای که می‌تواند اصلح باشد سخن می‌گویید؟ مدعی ولایتمداری و خلاف فرموده صریح ولایت حرکت کردن؛ آخر چقدر فاصله؟!

۲- اگر اصرار دارید که شما تعیین کننده حق مردم در انتخابات ها باشید پیشنهاد می‌شود نام جمهوری و مردم‌سالاری را قبل از عنوان اسلامی و دینی این کشور بردارید و بجای آن بنویسید آقایان حداد، زاکانی، باهنر، چمران، شاکری و… در جناح اصولگرا!! (و همچنین پدرخوانده‌هایی در جناح اصلاح‌طلب)

۳- اگر ما دکتر جلیلی را دوست داریم و از او می‌خواهیم به انتخابات ورود کند به واسطه همین مستقل بودن اوست و اینکه حاضر نیست زیر چتر شما اصولگرایان قرار بگیرد که بار دیگر آرمانهای انقلاب اسلامی و مسئله مهم عدالت اجتماعی با رفتارهای قبیله‌گرایی شما اصولگرایان به مسلخ برود…

به قلم؛ نواب کمالی

انتهای پیام ۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=4786

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − چهار =