اماکن تجاری جیرفت به سامانه مها مجهز خواهند شد

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت گفت: نصب سامانه مها ابزاری برای تسریع در ارائه خدمات انتظامی و گامی موثر در پیشگیری از وقوع سرقت است و در این راستا با همکاری صنوف، کلیه اماکن تجاری شهر جیرفت به این سامانه مجهز خواهند شد.

به گزارش سایت جیرفت من سرهنگ عزت الله عبدلی نسب در نشست تعاملی با رئیس اتحادیه طلا فروشان با هدف بهره گیری از سامانه مها ، برای پیشگیری از وقوع سرقت اظهار داشت: با نصب این سامانه هوشمند در صورت وقوع هر گونه حادثه ای، بلافاصله پلیس می تواند در کمترین زمان ممکن در محل حضور پیدا کند و اقدامات پلیسی را انجام دهد.

وی افزود: سارقان و مجرمان به مکانی که ریسک بالایی برایشان داشته باشد دستبرد نمی زنند و بدون شک، استفاده از تجهیزات ایمنی مطمئن و کارآمد در اماکن خصوصی و تجاری ضمن اینکه از وقوع سرقت پیشگیری می کند آرامش خاطر مالکان را نیز در پی خواهد داشت.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان جیرفت تعامل و همکاری اصناف با پلیس را گامی مهم در ارتقاء امنیت شهرستان دانست و ابراز داشت: بهره گیری از سامانه مها در اماکن تجاری جیرفت در دستور کار است و پلیس تمامی سعی و تلاش خود را برای پیشگیری از وقوع سرقت و بالا بردن سطح امنیت بازار و آرامش کاسبان به کار خواهد بست.

سرهنگ عبدلی نسب در پایان، ضمن تاکید بر لزوم استفاده همه بازاریان از سامانه مها گفت: این سامانه بهترین ابزار برای مهار سارقان طلافروشی ها و سایر اماکن تجاری است و از کلیه اصناف می خواهیم تا با بهره گیری از این سامانه، از وقوع سرقت ها جلو گیری کنند.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=4800

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + دو =