چرا در انتخابات ۱۴۰۰ از گزینه مستقل جریان انقلابی حمایت می‌کنم؟

غفلتی که اگر در جریان انقلابی صورت بگیرد در ۱۴۰۰ به نام دولت جوان حزب‌الهی، اما در واقع شرکت سهامی اصولگرایان شکل خواهد گرفت!؟

به گزارش سایت جیرفت من: اگر هنوز هم به شوراهای ائتلاف و وحدت اصولگرایان دل خوش دارید و فکر می‌کنید ملاک های عقلی و شرعی برای انتخاب خود دارند و یا انتخاب از پایین به بالاست، مصاحبه اخیر باهنر با خبرگزاری تسنیم (https://www.tasnimnews.com/fa/news/1399/12/05/2457359/) را حتماً بخوانید.

هر دو شورا انتخاب های خود را از قبل در پشت درهای بسته و با ساز و کاری غیرشفاف (لابی پدرخواندگان) انجام داده‌اند، بدون اینکه به ملاک های امام و رهبری برای اصلح کمترین توجهی داشته باشند و حتی این‌بار ملاک مقبولیت را هم کمتر در نظر گرفته‌اند؛ البته از این بابت نگرانی ندارند، چرا که این توان را در خود می‌بینند که فردا با نظرسنجی های سفارشی گزینه خود را در صدر معرفی کنند!

بر فرض نیامدن رئیسی، گزینه شورای ائتلاف از الان آقای قالیباف و گزینه شورای وحدت جناب لاریجانی است و فردا اگر گزینه مستقل انقلابی بخواهد وارد گود بشود او را عامل تفرقه و شکست در جریان انقلابی معرفی می‌کنند!

بگذارید قاطع بگویم من در این دوره از انتخابات از گزینه مستقل جریان انقلابی حمایت می‌کنم ( حالا چه رئیسی باشد، چه جلیلی باشد و هر فرد دیگری) می‌پرسید چرا؟ به چند دلیل؛ که مهم‌ترین آن این است کاندیدایی که زیر چتر این اصولگرایان رفت و خود را با آنان هماهنگ کرد فردا به هیچ وجه نمی‌تواند دولت جوان حزب‌الهی تشکیل دهد، چرا که به محض تشکیل، ابتدا باید سهم قبایل اصولگرا را در کابینه خود لحاظ کند که مسلم به کم هم راضی نخواهند شد و ما فردا به نام دولت جوان حزب‌الهی اما در واقع شرکت سهامی اصولگرایان خواهیم داشت که نه نسبتی با مردم دارند و نه آرمانهای انقلاب اسلامی.

✍️نواب کمالی

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=4840

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 15 =