فرماندار کهنوج: ثبت نام شورای اسلامی شهر از ۲۰ اسفند شروع خواهد شد

به گزارش سایت جیرفت من: جلسه شورای اداری به ریاست عیدی و با حضور حجه السلام صادقی امام جمعه موقت و سایر مدیران شهرستان در محل سالن شهید مرتضوی فرمانداری تشکیل گردید.

فرماندار شهرستان در ابتدای این جلسه به تحریم های ظالمانه دشمن اشاره کرد و گفت: به لطف خدا، پایداری مردم صبور و قهرمان ایران و با تلاش بی وقفه دولت و رهبری داهیانه و هوشمندانه مقام معظم رهبری کارهای بزرگی شد و سیاست فشار حداکثری دشمن به شکست انجامید.

عیدی افزود: در این شرایط سخت در بخشها و حوزهای مختلف دولت دستاودهای مهمی داشته که این افتخارات متعلق به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی گفت: تعهد ما در سال جاری ۱۳۸۰ شغل بوده که ۱۰۵ درصد آن تحقق پیدا کرده است.

وحدت عیدی تصریح کرد: شروع ثبت نام شورای شهر از ۲۰ اسفند خواهد بود و ثبت نام از نامزدها آغاز خواهد شد.

فرماندار کهنوج افزود: اولین توصیه ما به مدیران اجرایی شهرستان قانونمندی و رعایت بی طرفی است، کاملا بی طرفی خودمان را حفظ کنیم و قانونمند عمل کنیم.

عیدی خاطر نشان کرد: امنیت قابل قبول، خوب و نسبی در سطح شهرستان وجود دارد.

حجت الاسلام صادقی امام جمعه موقت شهرستان در این جلسه اظهار داشت: جنگ رسانه ای دشمن با هدف نشانه گرفتن اعتقادات مردم آغاز شده و باید ارتباط خود را با مردم بیشتر کنیم.

سرهنگ نکونام فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کهنوج در این جلسه از همکاری خوب فرماندار، امام جمعه شهرستان و سایر مدیران در اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی قدردانی کرد.

منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان کهنوج

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=4875

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − هشت =