ذخیره سازی ۳ هزار و ۸۰۰ تن اقلام اساسی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از ذخیره و توزیع 3800 تن انواع اقلام اساسی مورد نیاز مردم در شب با قیمت دولتی خبر داد.

به گزارش سایت جیرفت من: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان به همراه معاونین بازرگانی و بازرسی و نظارت سازمان، رئیس حراست سازمان، فرماندار جیرفت و نماینده تعزیرات حکومتی جیرفت از سردخانه نگه داری میوه شب عید بازدید کرد.

مهندس مروجی فرد در حاشیه این بازدید گفت: با تلاش های صورت گرفته و جهت تامین اقلام مورد نیاز مردم در شب عید، تاکنون 3800 تن انواع کالاهاس اساسی طرح تنظیم بازار جذب، و ذخیره شده است.

وی افزود: 100 تن سیب درختی و 150 تن پرتقال والنسیا که جزو تولیدات کشاورزان منطقه بوده، توسط عاملین معرفی شده جذب و در سردخانه ها ذخیره شده است.

وی گفت: 200 نقطه جهت توزیع میوه ذخیره شده شب عید مشخص شده و از 25 اسفند ماه روند توزیع آغاز خواهد شد.

مروجی فرد درخصوص تأمین اقلام تنظیم بازار نیز گفت: 1200 تن برنج پاکستانی، 1400 تن برنج هندی، 150 تن مرغ منجمد و 800 تن شکر مصرف خانوار نیز جذب و ذخیره شده است.

وی تصریح کرد: روغن مایع نیز به انداه کافی ذخیره و موجود می باشد و برای تأمین مرغ بیشتر نیز، رایزنی هایی با استان های همجوار صورت گرفته و این مشکل نیز به زودی رفع خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان همچنین تاکید کرد: اقلام مورد نیاز مردم در طرح تنظیم بازار تأمین و حتی بیش از نیاز مردم منطقه ذخیره سازی شده و به تدریج در مراکز فروش و توسط عاملین، توزیع خواهد شد و مردم بابت تأمین کالاهای مورد نیاز خود نگرانی نداشته باشند.

منبع: روابط عمومی صمت جنوب کرمان

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=5139

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − 4 =