آغاز طرح تنظیم بازار توزیع میوه شب عید ۱۴۰۰ در جنوب کرمان

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از توزيع میوه طرح تنظیم بازار سال نو در 20 مرکز در جنوب کرمان خبر داد.

به گزارش سایت جیرفت من: معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان بیان کرد: برای تامین میوه طرح تنظیم بازار سال نو، 150 تن پرتقال والنسیا و 100 تن سیب از یک ماه پیش ذخیره سازی شده و از امروز 27 اسفند ماه، توسط مراکز عرضه درحال توزیع بین شهروندان می باشد.

وی ادامه داد: این محصولات بین مراکز شهرستان های جنوب استان توزیع شده و با قیمت مصوب سیب 12 هزار و پرتقال 14 هزار تومان به فروش می رسد.

محسن مشایخی تصریح کرد: 20 نقطه در کل جنوب کرمان جهت توزیع مشخص شده و در سطح شهر جیرفت نیز 10 غرفه به آدرس های میدان سپاه، چهارراه ترمینال، شهرک شهید بهشتی میدان خیبر، چهارراه مصلی، میدان سپهبد شهید سلیمانی (شاهد سابق)، میدان دانشگاه آزاد اسلامی، بعد از پل دوم هلیل، پل اول هلیل، چهارراه بعثت و خیابان دولت جنب بانک صادرات این محصولات را توزیع خواهند شد.

وی همچنین ضمن اشاره به برپایی غرفه و شروع روند توزیع در مراکز بخش های جبالبارز شمالی و اسفندقه افزود: تمامی متصدیان واحدهای عرضه کننده موظف به نصب قیمت در معرض دید مشتریان هستند.

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان در ادامه از شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفي، از طريق سامانه اینترنتی به آدرس www.124.ir و همچنین تماس با تلفن 124 در تمامی شهرستان ها، شکیات خود را گزارش و پیگیری نمایند.

منبع: روابط عمومی سازمان

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=5203

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + 11 =