بگم بگم های شورای شهر جیرفت

به گزارش سایت جیرفت من: در روزهای اخیر شاهد افشاگری حسین مشایخی رییس سابق شورای شهر و عضو فعلی این شورا بودیم که تحلیل های فراوانی را در بین مردم و افکار عمومی داشت.

مشایخی دلیل ثبت نام نکردن در انتخابات دور ششم را قول دادن به مردم مبنی بر اینکه یک دوره بیشتر در شورا نخواهم بود اعلام کرد و از سوی دیگر حضور چندین‌ باره برخی اعضا را رسیدن به منافع مادی و زیاده خواهی اعلام کرده است.

مشایخی در بخش دیگری به استخدام های خانوادگی و قومی در شهرداری اشاره کرده و گفته است که منکر این موضوع نیست.

وی به صراحت از استخدام اقوام درجه یک مثل برادر زن، خواهر زن، داماد، عروس و… اعضای شورا در شهرداری سخن گفته است.

وی در بخش دیگری نبود ایده و برنامه در راستاي توسعه شهری را یکی دیگر از معایب اعضای شورای اسلامی شهر جیرفت اعلام نموده و خواستار خانه تکانی در شورای شهر توسط مردم شده است.

در حالی شاهد خود زنی دیر هنگام این عضو شورای شهر هستیم که قبلا هم می توانست این موارد را مطرح کند و افکار عمومی معتقدند که مشایخی خود بعنوان عضو شورا در همه این موارد و معضلات مطرح شده سهیم است.

افشاگری این عضو شورا تاییدی بود بر گفتار و انتقاد های شدید افکار عمومی و رسانه ها که طی اين چهار سال عملکرد شهرداری و شورای اسلامی را مورد نقد قرار داده اند.

در واقع می توان گفت که موارد مطرح شده توسط این عضو شورا تیر خلاصی بر پیکره شورای اسلامی دور پنجم است گرچه او عملکرد بعضی از اعضا را صادقانه و دلسوزانه اعلام کرده است.

امید که این افشاگری عضو شورای شهر جیرفت دلیلی شود تا مردم در انتخابات اتی شورا افراد متخصص و دغدغه مندی را راهی پارلمان ششم نمایند.

بقلم: بهروز محمدی مدیر مسوول نشریه منطقه ای استدلال، منتشر شده در شماره176 سه شنبه 17 فروردین ماه 1400

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=5316

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج − 3 =