مراسم بدرقه تیم فوتسال شیشه سکوریت امیرافضلی جیرفت به لیگ دسته ۲ کشوری برگزار شد

به گزارش سایت جیرفت من: مراسم بدرقه و اعزام تیم فوتسال شیشه سکوریت امیرافضلی جیرفت به مسابقات فوتسال لیگ دسته ۲ کشور در زابل با حضور فرماندار، رییس اداره ورزش و جوانان و جمعی از مسئولان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم مهدی ارم بین رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان جیرفت ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و سال نو گفت: دغدغه امروز همگان، تیم داری و حضور تیم‌های ورزشی در لیگ‌های کشوری است.

وی به لزوم حمایت مالی تیم‌های ورزشی شهرستان از طرف بنگاه‌های اقتصادی اشاره کرد و افزود: امسال ۸ تیم ورزشی جیرفت شرایط حضور در لیگ‌های کشوری را دارند که متاسفانه فقط توان حمایت از ۳ تیم را داریم.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان جیرفت ضمن تشکر از شرافت امیرافضلی درخصوص حمایت مالی از تیم فوتسال شیشه سکوریت امیرافضلی، تاکید کرد: ورزشکاران و اعضای تیم فوتسال شیشه سکوریت امیرافضلی جیرفت روحیه و همدلی بالایی دارند.

مهدی ارم بین در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای تیم فوتسال شیشه سکوریت امیرافضلی گفت: این تیم حدود ۶۰ روز تمرین کرده و هییت فوتبال شهرستان جیرفت نیز در حد توان از این تیم حمایت کرده و مربی توانمند این تیم، آقای صالحی هستند.

در ادامه این مراسم، شرافت امیرافضلی مدیرعامل باشگاه شیشه سکوریت امیرافضلی ضمن تشکر از حمایت‌های مسئولان گفت: امیدوارم روزی را ببینیم که بازیکنان و ورزشکاران جیرفتی برای حضور در مسابقات لیگ برتر کشور اعزام می‌شوند.

وی تاکید کرد: در مسیر آماده‌سازی، اعزام و شرکت ورزشکاران تیم فوتسال شیشه سکوریت امیرافضلی به لیگ دسته ۲ کشور به حمایت مسئولان و دلسوزان ورزش نیاز داریم.

در ادامه‌ی مراسم بدرقه تیم فوتسال شیشه سکوریت امیرافضلی جیرفت به مسابقات لیگ دسته ۲ کشور در زابل، ابوذر عطاپور وزیری فرماندار شهرستان جیرفت ضمن تبریک سال نو، اعیاد شعبانیه و آرزوی موفقیت و سلامتی برای حاضران و ورزشکاران گفت: ما خدمتگزاران در طول دوران خدمت، مراسمات بسیاری را شاهد هستیم و هیچ برنامه‌ای خوشایندتر از حضور در جمع ورزشکاران نیست زیرا در جمع ورزشکاران روحیه می‌گیرم و به مسئولین ورزش شهرستان جیرفت، خداقوت می‌گوییم.

وی ضمن ابراز تأسف از عدم روحیه ورزشی در مدیران بنگاه‌های اقتصادی جهت حمایت مالی از تیم‌های ورزشی، افزود: اکنون برای اعزام تیم‌های ورزشی مشکل داریم.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به سرمایه گذاری‌های اخیر در بخش معدن شهرستان جیرفت، امیدواریم که این بنگاه‌ها ظرف دو سه سال آینده به سوددهی برسند و بتوانند از تیم های ورزشی حمایت کنند.

فرماندار شهرستان جیرفت به آمادگی بالای تیم فوتسال شیشه سکوریت امیرافضلی جیرفت اشاره کرد و گفت: اطمینان دارم که این تیم با نتایج عالی به جیرفت برمی‌گردید و ما هم با توجه به توان شهرستان جیرفت، سعی در حمایت حداکثری از تیم فوتسال شیشه سکوریت امیرافضلی را داریم.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=5347

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × سه =