مجمع مطالبه‌گران کهوروئیه و کلرود راه‌اندازی شد

به گزارش سایت جیرفت من: اولین جلسه مجمع مطالبه‌‌گران کهوروئیه و کلرود شامگاه گذشته با حضور جمعی از جوانان، فعالان اجتماعی و فرهنگی و افراد شاخص و معتمدین این منطقه در مسجد صاحب‌الزمان (عج) کهوروئیه برگزار شد.

عبدالرضا اسکندری از جوانان مسجدی فعال این منطقه در توضیح این خبر گفت: بیش از ۱۶ سال است که تحت عنوان اسم کهوروئیه و کلرود جزو شهر شده‌اند اما در عمل از کمترین امکانات و خدماتی که به یک روستا می‌تواند تعلق بگیرد محروم مانده‌اند و در عوض تمام تعرفه‌های آب، برق، تلفن، پروانه ساخت، عوارض و… در این منطقه با قیمت شهری برای آنان محاسبه می‌شود و این ظلم مضاعفی در حق مردم این منطقه است.

اسکندری افزود: منطقه کهوروئیه و کلرود که بیش از ۲۰ هزار جمعیت دارد، فقط بعنوان پله ای برای راه‌یابی افرادی در دوره‌های گذشته به شورا مورد بهره‌برداری قرار می‌گرفته، اما بعد از راهیابی عملاً آنان هیچ توجهی به این منطقه نمی‌کردند و فقط نزدیک انتخابات ها یک قیرپاشی خیابانی انجام می‌دادند.

وی بیان داشت: جوانان و فرزندان این منطقه تصمیم گرفتند خود مطالبه گر حقوق از دست رفته شان باشند و با تشکیل این مجمع گام اول خود را برداشته و در ادامه هم قرار است در تمام محلات کهوروئیه و کلرود و در بین مردم حضور یافته و با رصد دقیق از مشکلات آنان بتوانند از مسئولان مربوطه به جد مطالبه گری کنند.

اسکندری در پایان خاطرنشان کرد: این جلسات قرار است در مساجد مختلف کهوروییه و کلرود و در بین مردم ادامه داشته باشد و ما از همه فرزندان کهوروئیه و کلرود که دلسوز منطقه خود هستند دعوت به همکاری در این مجمع می‌کنیم.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=5384

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 1 =