ارتقاء امنیت مناطق جرم خیز از اولویت های پلیس جیرفت

به گزارش سایت جیرفت من: فرمانده انتظامي شهرستان جیرفت از اجرای طرح مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر در این شهرستان خبر داد و گفت: پاكسازي مناطق آلوده و جلب رضايت عمومي مردم از اولویت های پلیس است.

سرهنگ رضا محمدرضایی اظهار داشت: در راستاي ارتقاء امنيت اجتماعي با همكاري مأموران پليس مبارزه با موادمخدر و يگان هاي انتظامي طرح مبارزه با خرده فروشان موادمخدر و پاکسازي نقاط آلوده و جرم خيز به مدت یک هفته در سطح شهرستان اجرا شد.

وي افزود: ماموران در اين طرح و در بازرسي از منازل خرده فروشان مقدار 4 کیلو و 517 گرم انواع مواد مخدر را کشف و تعداد 50 نفر از خرده فروشان را دستگير کردند.

سرهنگ محمد رضایی با اشاره به اينكه متهمان با تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مرجع قضائي معرفي شدند، گفت: به منظور سالم سازي و پاكسازي مناطق آلوده و جلب رضايت عمومي مردم اين طرح و طرح هاي مشابه، همچنان در سال جاری تداوم خواهد يافت.

فرمانده انتظامي شهرستان جیرفت در پایان خاطرنشان كرد: برخورد جدي با خرده فروشان موادمخدر و کساني که بخواهند امنيت و آرامش خانواده ها به خصوص جوانان و نوجوانان را از اين طريق بر هم بزنند، همچنان از اولويت هاي انتظامي شهرستان است.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=5461

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 5 =