فواید عجیبی از نوشابه که نمی‌دانستید

به گزارش سایت جیرفت من: نوشابه به یکی از محبوب ترین نوشیدنی ها در بین مردم تبدیل شده است که بعد از خوردن، از ضررهایش بی نصیب نخواهید ماند. جز خوردن نوشابه، فواید عجیب آن را نیز در روزمره خود از دست ندهید.

وقتی از نوشابه حرف می زنیم اولین نکته ای که درباره آن به ذهنمان خطور می کند تمام ضررهای بی پایانی است که خوردن نوشابه به بدن ما وارد می کند اما هیچکدام از این مطالب درباره ضررهای نوشابه نتواسته است مانع از خوردن نوشابه در بین مردم شود در نتیجه بهتر است به برخی از فواید عجیب و کاربردهای نوشابه به جز خوردن آن اشاره کنیم.

  1. بوی بد دهان: نوشابه این قابلیت را دارد که اگر دهان شما بوی بدی از خود تولید می کند آن را ازبین ببرد در نتیجه می توانید برای از بین بردن موقتی بوی بد دهان خود نوشابه بخورید.
  2. سکسکه: برای درمان سکسکه راه های زیادی وجود دارد و در مواردی با امتحان کردن تمام این راه ها نیز باز هم سکسکه شما درمان نمی شود در نتیجه می توانید برای درمان آن مقداری نوشابه را قرقره کنید.
  3. نیش زنبور: اگر در معرض نیش زنبور و یا عروس دریایی قرار گرفتید می توانید از نوشابه برای تسکین درد و سوزش جای نیش استفاده کنید و سپس به پزشک مراجعه کنید.
  4. درد معده: PH نوشابه به مقداری است که مصرف مقدار کمی از آن می تواند سوزش معده و درد معده را کاهش دهد.
  5. صاف کردن موها: اگر قصد دارید در کوتاه ترین زمان ممکن موهای خود را از حالت فر به حالت صاف دربیاورید می توانید موهای خود را با نوشابه بشویید و سپس آبکشی کنید.
  6. شستن ظروف: نوشابه قدرت پاک کنندگی قوی ای دارد در نتیجه می توانید برای شستن ظروف و لک باقی مانده بر روی آن استفاده کنید.

انتهای پیام ۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=5497

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × دو =