حجت الاسلام کمالی: گنبد آهنین صهیونیست، توان رهگیری موشک‌های فلسطینی را ندارد

به گزارش سایت جیرفت من: صبح امروز ۲۳ اردیبهشت، نماز عید فطر به امامت حجت الاسلام امین کمالی در فضای باز مصلی شهر جیرفت، همراه با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

حجت الاسلام امین کمالی در خطبه های نماز عید فطر ضمن تبریک این عید سعید و توصیه به رعایت تقوای الهی، گفت: عید فطر ۲ معنا دارد، یکی شکستن و دیگری سازندگی، یعنی در این عید فرخنده، شیطان نفس شکسته می شود و ما نیز ساخته می شویم.

 امام جمعه موقت جیرفت افزود: حضرت ابراهیم (ع) خورشید و ستاره را دید که در حال افول کردن هستند و گفت؛ رب و الله فقط خدای متعال است.

وی خاطرنشان کرد: مطابق آیات قرآن کریم، کسانی رستگار می شوند که خود را ساخته اند.

حجت الاسلام کمالی ابراز کرد: اتفاقات منطقه و جهان اسلام را بررسی می کنیم و شاهد حمله صهیونیست به مردم مظلوم و بی گناه فلسطین هستیم.

امام جمعه موقت جیرفت خاطرنشان کرد: آمریکا به دنبال سناریوی نیل تا فرات بوده و اکنون شاهد تحقق وعده های الهی هستیم و مردم مقابل آنها ایستادند.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، یادآور شد: حاج قاسم سلیمانی تفکرات غرب را کنار زده و در جنگ ۲۲ روزه حضور داشتند.

حجت الاسلام کمالی اظهار کرد: امروز شاهد فرود موشک های فلسطینی بر گنبد آهنین صهیونیست هستیم و گنبد آهنین، توان رهگیری موشک ها را نداشته و سعودی ها نیز در شوک به سر می برند.

امام جمعه موقت جیرفت اضافه کرد: موشک‌های فلسطینی سودای حمله به حیفا و تل‌آویو را دارند و صهیونیست ها به التماس افتادند و امیدواریم که به زودی در مسجد الاقصی نماز جماعت خوانده شود.

وی با اشاره به حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر ها، تصریح کرد: رهبری فرمودند؛ برای حفظ آبروی نظام، با هر سلیقه ای که هستید در انتخابات شرکت کنید.

حجت الاسلام کمالی بیان کرد: ۱۲۰ شاخص برای انتخاب یک رئیس جمهور اصلح در منظومه فکری رهبری وجود دارد و اخیرا ایشان فرمودند؛ رئیس جمهور باید فساد ستیز، جوانگرا، انقلابی و حزب اللهی باشد.

امام جمعه موقت جیرفت در خاتمه عنوان کرد: ان‌شاءالله در ۲۸ خرداد،شاهد حضور باشکوه شما مردم پای صندوق های رای خواهیم بود.

لازم به ذکر است که برنامه‌های قبل از اقامه نماز عید سعید فطر، قرائت دعای ندبه توسط حجة الاسلام سید مصطفی حسینی و اجرای گروه سرود شهید پایدار بودند.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=5645

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 5 =