ممنوعیت تردد سفرهای دربستی توسط ناوگان حمل و نقل عمومی مسافر از جنوب کرمان به دیگر استانها و بلعکس

به گزارش سایت جیرفت من: معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب استان کرمان گفت: برابر مصوبه ستاد کرونا تردد اتوبوس‌های دربستی از منطقه جنوب استان کرمان و به جنوب استان کرمان تا اطلاع ثانوی ممنوع می باشد.

مجتبی محمودی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و اعلام ستاد کرونا هرگونه سفر دربستی ممنوع بوده و شرکت‌های مسافربری منطقه حق صدور صورت وضعیت دربستی را نداشته و در صورت مشاهده به شدت برخورد خواهد شد.

وی از سر کاروان‌های منطقه که اقدام به اعزام زائر به مشهد مقدس و سایر اماکن زیارتی می کنند درخواست کرد تا اطلاع ثانوی از اجاره کردن اتوبوس‌ها ی منطقه و خارج از استان خودداری نمایند چرا که طی هماهنگی به عمل آمده با پلیس راه از تردد این گونه اتوبوس‌ها به منطقه جلوگیری به عمل خواهد آمد.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان با اشاره به فعال بودن تیمها و گشتهای کنترلی حمل و نقل بصورت محسوس و نامحسوس در مبادی ورودی و خروجی شهرستانهای جنوبی استان کرمان افزود: با توجه به مصوبه ستاد کرونا محدودیتهای اعلام شده در حوزه حمل و نقل مسافر با جدبت دنبال و در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی رانندگان و شرکتهای حمل و نقل مسافر متخلفان ضمن طی مراحل قانونی به کمیسونهای ماده ۱۱و ۱۲ معرفی تا بصورت جدی در زمینه عدم تمکین از مصوبه ستاد کرونا پاسخگو باشند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان از مردم خواست موارد تخلفی رانندگان و شرکتهای حمل و نقل جنوب استان کرمان را به شماره ۱۴۱ مرکز اطلاعات راهها و حمل و نقل اطلاع دهند تا تیمهای بازرسی حمل و نقل ضمن رصد تخلفات اقدامات قانونی را لحاظ نمایند.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=5694

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − دوازده =