تونل محور منوجان _ رودان در محور بزرگراه خلیج فارس در جنوب استان کرمان مسدود شد

به گزارش سایت جیرفت من: معاون فنی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان گفت: با توجه به آغاز عملیات تعمیر شبکه روشنایی تونل محور منوجان رودان در حوزه استحفاظی استان هرمزگان به اطلاع می رساند از تاریخ ۱۵ تیرماه تا ۲۲ تیرماه کاملا این تونل مسدود می باشد.

مسلم قادری افزود: با توجه به هماهنگی های صورت گرفته توسط مرکز مدیریت اطلاعات راهها و حمل و نقل این اداره کل مسیرهای جایگزین برای تردد محور کهنوج به زیارتعلی در استان هرمزگان و منوجان هشت بندی_ جغین استان هرمزگان در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: رانندگانی که قصد تردد به سمت استان هرمزگان و بلعکس را دارند با توجه به اطلاعات ارائه شده در مسیر مقصد خود را انتخاب کنند.

معاون فنی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان گفت: مسیر منوجان به هشت بندی با توجه به تعدد روستاهای در مسیر و پیش بینی حجم تردد در این محور، رانندگان بایستی با رعایت قوانین و سرعت مطمئنه رانندگی و از عجله و شتاب پرهیز کنند.

مسلم قادری افزود: شماره ۱۴۱ مرکز مدیریت اطلاعات راهها و حمل و نقل این اداره کل بصورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به مردم و رانندگان است.

تونل محور منوجان_ رودان چند هفته پیش بعلت آتش گرفتن تریلر حامل سوخت دچار حادثه شد که با همکاری ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستانهای منوجان و رودان این تونل بازگشایی شد.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=5699

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + یازده =