اولین برند صنایع غذایی جنوب کرمان در نمایشگاه اختصاصی اوراسیا معرفی شد

معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از معرفی برند گودین به عنوان اولین برند صنایع غذایی جنوب کرمان در نمایشگاه اختصاصی اوراسیا خبر داد.

به گزارش سایت جیرفت من: انجمن صنایع غذایی جنوب کرمان، انجمن گلخانه داران جنوب کرمان و همچنین شرکت صنایع غذایی نیلی صنعت با حضور فعال در نمایشگاه اختصاصی اوراسیا که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاریست، ظرفیت های صنعتی و محصولات تولیدی جنوب کرمان را ارائه و معرفی می نمایند.

معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان در حاشیه بازدید از این نمایشگاه گفت: شرکت صنایع غذایی نیلی صنعت با حضور موفق خود در این نمایشگاه، ضمن معرفی توانمندی های جنوب کرمان در جهت ایجاد صنایع غذایی بزرگ، اولین برند تخصصی خود به نام گودین را نیز ارائه و معرفی می نماید.

وی افزود: هم اکنون این کارخانه علاوه بر خط تولید رب گوجه فرنگی به صورت فله، به عنوان اولین کارخانه تولید رب گوجه فرنگی بسته بندی شده به صورت قوطی در جنوب کرمان با نام تجاری گودین و داشتن گواهینامه ISO22000، به تولید انبوه رسید.

وی تاکید کرد: این خط تولید صنعتی توانایی تولید 10 هزار قوطی رب گوجه فرنگی در فاز اول را دارد.

مهندس سعیدی همچنین گفت: این کارخانه در حال طی مراحل اداری ثبت دومین برند صنایع غذایی خود نیز می باشد و این، آغازگر تحولی بزرگ در صنعت برندینگ و فرآوری و بسته بندی صنایع غذایی جنوب کرمان می باشد.

وی تصریح کرد: در جنوب کرمان 14 واحد تولید رب گوجه فرنگی به صورت فله فعال می باشندکه جهت جلوگیری از خروج محصول تولیدی به صورت فله و همچنین بالا بردن ارزش افزوده این محصول، ایجاد واحدهای بسته بندی یکی از نیازهای اساسی منطقه می باشد که جزو اولویت های کاری سازمان در چند سال اخیر قرار گرفت.

معاون امور صنایع سازمان همچنین گفت: امیدواریم در آینده نزدیک تمامی رب گوجه فرنگی تولیدی در جنوب استان به صورت بسته بندی شده و تحت نام تجاری و برندهای اختصاصی به بازارهای داخلی و خارجی ارسال شود.

منبع: روابط عمومی سازمان صمت

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=5718

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 9 =