تمدید بسته حمایت از کسب کارها و مشاغل به شدت آسیب دیده از کرونا در سال 1400

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان از تمدید مهلت ثبت نام مشاغل و کسب و کارهای به شدت آسیب دیده از کرونا تا پایان شهریور ماه 1400 خبر داد.

به گزارش سایت جیرفت من: رئیس سازمان صمت جنوب کرمان در این خصوص گفت: مهلت ثبت نام مشاغل و کسب و کارهای به شدت آسیب دیده از کرونا متضاضی اخذ تسهیلات کرونایی تا پایان شهریور 1400و با شرایط دستورالعمل ابلاغ شده قبلی توسط کارگروه اقتصادی مقابله با کرونا تمدید شد .

مهندس مروجی فرد افزود: متقاضیان تا پایان شهریور ماه امسال فرصت دارند در سامانه کارا ثبت نام نمایند.

وی تاکید کرد: طبق مصوبات ستاد کرونا کشور، بانک ها و موسسات اعتباری موظف به پرداخت تسهیلات کرونایی اعم از تسهیلات جدید و یا تسهیلات مراحل قبلی تا پایان آبان ماه 1400 هستند.

وی همچنین تصریح کرد: بازپرداخت اقساط تسهیلات کرونایی اخذ شده توسط مشاغل و بنگاه ها اعم از تسهیلات کرونایی قبلی و یا تسهیلات جدید تا پایان شهریور ماه 1400 امهال می شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان فهرست مشاغل و کسب مشمول حمایت های اقتصادی سال 1400در حوزه صنعت، معدن و تجارت را به شرح ذیل عنوان کرد:
• مراکز پذیرایی، تالارهای پذیرایی،رستوران ها، چایخانه ها، قهوه خانه ها، مراکز تهیه و طبخ غذا
• قنادی، شیرینی پزی ، آبمیوه و بستنی فروشی
• ارایشگاه های مردانه، آرایشگاه های زنانه و سالن های زیبایی

• مراکز فروش انواع پوشاک، کیف، کفش،خرازی، خیاطی، مراکز فروش کادویی، لوازم آرایشی و بهداشتی، اسباب بازی، لوازم التحریر، مراکز توزیع صنایع دستی، مراکز فروش فرش و موکت، لوازم خانگی، پارچه، پرده، مبلمان و تزئینات داخلی ساختمان، آتلیه و عکاسی
• مراکز عرضه گل و گیاهان زینتی و ماهیان زینتی
• نمایشگاه های تجاری اعم از عمومی، تخصصی و بین المللی

لازم به ذکر است متقاضیان می توانند جهت اطلاعات بیشتر به سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان (اداره طرح و برنامه ریزی) مراجعه و یا از طریق شماره های 5-43319123 تماس حاصل نمایید.

منبع: روابط عمومی

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=5733

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × چهار =