بیش از ۶ ھزار تن آرد خام بین روستاییان جنوب کرمان توزیع شد

مدیر تعاون روستایی جنوب کرمان عنوان کرد : ۶۵۹۲ تن آرد در چهار ماهه ابتدایی امسال توسط شبکه تعاون روستایی جنوب کرمان در بین روستاییان توزیع شد.

به گزارش سایت جیرفت من: فاطمه میرساردو مدیر تعاون روستایی جنوب کرمان گفت: در راستای خدمات‌رسانی به روستاییان و کشاورزان اتحادیه ھا و شرکت ھای تعاونی روستایی جنوب کرمان بخشی از سھمیۀ آرد تعیین شده مورد نیاز روستاییان حوزه شھرستان ھا را خریداری و برای توزیع در بین جامعۀ ھدف به عاملین فروش در روستاھای منطقه تحویل می نمایند.

وی با بیان اینکه اکثر شرکت ھای تعاونی روستایی جنوب کرمان عامل توزیع آرد خانه پز و خبازی روستاییان ھستند افزود: خدمات رسانی به کشاورزان و روستائیان یکی از مھم ترین فعالیت ھای شبکه تعاونی روستایی جنوب کرمان محسوب می شود و این روند تاپایان سال ادامه خواهد داشت.

مدیر تعاون روستایی جنوب کرمان نقش شبکه تعاون روستایی در توزیع آرد روستایی در آبادی های صعب‌العبور، کمتر برخوردار و محروم جنوب استان را انکار ناپذیر دانست و تصریح کرد: با توجه به گستردگی شبکه تعاونی روستایی ، در سنوات گذشته بیشتر اقلام کالاهای مصرفی و نهاده‌های کشاورزی و سوخت مورد نیاز روستانشینان توسط این تعاونی ها تامین و توزیع می‌شده است.

منبع: روابط عمومی تعاون روستایی

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=5761

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 1 =