فعالیت‌ مساجد باید در طراز اسلام باشد

به گزارش سایت جیرفت من: امام جمعه شهرستان جیرفت گفت: انتظار است فعالیت مساجد این شهرستان در شأن و طراز مسجد اسلامی باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم با همراهی مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان به صورت سرزده در جمع جوانان و نوجوانان مسجد حضرت ابوالفضل(ع) رهجرد حضور یافت.

طی این بازدید، امام جمعه شهرستان جیرفت بخشی از فعالیت‌های فرهنگی، ورزشی و مذهبی این مسجد را از نزدیک رصد و فعالیت ارکان این مسجد را مطلوب ارزیابی کرد.

دکتر تارم تصریح کرد: فعالیت مساجد باید جامع، آینده نگر و به طور خلاصه در طراز مسجد اسلامی باشد که مسجد رهجرد گام های شایسته‌ای در این زمینه برداشته است.

وی افزود: مجموعه اقدامات در حال انجام حکایت از تربیت نسلی مومن و متعهد در این محله مسجد محور دارد.

گفتنی است، دایر نمودن مهدکودک قرآنی، کلاس‌های زبان، مداحی و برنامه‌های مهارت محور با ارایه مدرک فنی و حرفه‌ای با هدف ایجاد اشتغال و کارآفرینی، ایفای نقش موثر در استمرار رزمایش مواسات و همدلی، تهیه کمک جهیزیه، تشکیل گروه‌های جهادی و پیاده‌سازی طرح‌های پرمخاطب غنی‌سازی اوقات فراغت از جمله اقدامات این مسجد است.

لازم به ذکر است که نمازجماعت مغرب و عشاء مسجد حضرت ابوالفضل(ع) رهجرد نیز به امامت حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم امام جمعه شهرستان جیرفت اقامه و از زحمات روحانی این محله تجلیل شد.

انتهای پیام۱۰۰۱* http://jiroftman.ir/?p=5776

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 3 =